sennik duch

Duch

Duchy pojawiające się w sanach mogą być interpretowane jako dwoistość, która istnieje między naszym ciałem a umysłem.

Sny z duchami są też często próbą zwrócenia uwagi na jakiś aspekt życia lub osobę.

Sennik duch

Widzisz ducha

Śnienie, że widzisz ducha, oznacza, że chcesz osiągnąć cel, ale nie masz możliwości, by zrealizować swoje plany. Może to być również ostrzeżenie, abyś był bardziej realistyczny.

Spróbuj zastanowić się czego chciał duch, bo być może jest to związane z czymś, czego szukasz.

Inne znaczenie snu jest takie, że jesteś zbyt konserwatywny, by pójść do przodu. Spróbuj zmienić to, co Ci przeszkadza.

Jeśli we śnie przestraszyłeś się ducha wiedz, że dzięki negocjacjom uzyskasz wszystko, czego chcesz.

Duch w domu

Sen o duchu, którego widzisz w swoim domu oznacza, że masz lęki, co związane jest z niedojrzałością.

Masz obawy, że coś Ci się stanie, choć dokładnie nie wiesz co to takiego mogłoby być. Odwaga w obliczu różnych problemów, z którymi musisz się zmierzyć, jest bardzo ważna. Spróbuj przeanalizować, dlaczego tak bardzo się boisz.

Sen może oznaczać także nadchodzące wiadomości.

Duch w śnie jest sygnałem, że tylko w domu jesteś bezpieczny. Czy realnie coś lub ktoś Ci zagraża?

duch w domu

Jesteś duchem

Sennik sugeruje, że w Twoim życiu jest związek lub sytuacja, którą musisz zamknąć. Nie możesz sobie z tym poradzić i szukasz wyjścia, ale to Cię dużo kosztuje. Osiągniesz to czego pragniesz, ale będziesz musiał włożyć w to wielki wysiłek.

Inne znaczenie snu sugeruje, że uciekasz od ważnych codziennych sytuacji. Nie chowaj się przed problemami, lepiej spróbować szybko je rozwiązać, niż je odkładać na później.

Nie ukrywaj się przed przyjaciółmi, znajomymi, bierz udział w lokalnych wydarzeniach i korzystaj z życia.

Dotknąłeś ducha

Sen sugeruje, że Twój związek z czymś, co się wydarzyło jakiś czas temu lub z kimś z kim się rozstałeś, wciąż jest dla Ciebie ważny i wciąż masz go w pamięci i w sercu.

Ta sytuacja lub osoba odcisnęła piętno na Twoim życiu, dlatego ten duch nie znika. Pora rozprawić się z przeszłością.

Duch byłego partnera

Kiedy śnisz o duchu byłego partnera sen oznacza, że boisz się tego, co inni powiedzą. Martwisz się opinią, jaką inni mogą mieć o Tobie.

Duchy są przeszłością, jest to wspomnienie, którego nie pozwoliłeś zamknąć. Ten sen pokazuje, że czujesz, że ta osoba jest dla Ciebie ciężarem, którego nie możesz dalej nieść.

Być może wciąż masz poczucie winy, wciąż myślisz o jakiś łączących was sprawach. Sen może odnosić się do każdej osoby z kręgu Twoich krewnych.

Duch rodziców (mamy i taty)

Sen wiąże się z potrzebą uczucia, miłości i ochrony. Czasami czujesz się samotny, a Twoje życie wydaje Ci się bezcelowe. Musisz nauczyć się bardziej ufać ludziom, którzy Cię kochają.

duch rodziców

Duch dziecka

Śnienie o duchach dzieci wiąże się z Twoimi najbardziej autentycznymi emocjami. Sen zachęca Cię, abyś spojrzał w głąb siebie, poznał własne odczucia i starał się je zaspokajać lub uspokajać.

Duch dziewczynki

Sennik nawołuje: Nie poddawaj się przygnębieniu. Duch dziewczynki we śnie wróży, że nadejdą radosne chwile. Sen może być też ostrzeżeniem, że postępujesz niewłaściwie, w porę zmień swoje zachowanie.

Duch chłopca

Sen oznacza, że spotkasz prawdziwego przyjaciela. Będzie to osoba, której w pełni zaufasz i na którą zawsze będziesz mógł liczyć. Nie przegap takiej okazji i wypatruj wokół siebie życzliwych Ci ludzi.

duch dziecka

Duch kobiety

Sen oznacza, że Twój status materialny się poprawi. To dobra wróżba, jakieś okazje, propozycje same przyjdą do Ciebie. Jeśli dobrze zorganizujesz swoją pracę, wiele zyskasz.

Duch babci

Sen o duchu babci zapowiada niespodziewaną zmianę w Twoim życiu. Będzie to zmiana na lepsze, może dotyczyć przede wszystkim sfery uczuciowej Twojego życia, emocji, psychiki.

Duch dziadka

Poczujesz czyjeś wsparcie i siłę. Duch dziadka we śnie jest sygnałem do działania i zaufanie sobie, ale też bliskim. Nie zastanawiaj się, tylko działaj.

Duch Święty

Pojawienie się we śnie Ducha Świętego może oznaczać ochronę sił wyższych, ale też może być wezwaniem do zbliżenia się do kościoła, pokuty, zajęcia się swoim życiem duchowym, odnowy duchowej.

Duch świętej osoby

Jeśli w Twoim śnie pojawiła się osoba uznana za świętą oznacza to jej ochronę i wsparcie w trudnych sytuacjach,. Zwróć się do niej z prośbą o pomoc.

Może też uzmysławiać Ci potrzebę zwrócenia uwagi na jakieś zdarzenia lub osoby w Twoim życiu, w zależności od tego, jakich spraw jest patronem.

Duch znajomych

Sen o duchach znajomych to znak radykalnej zmiany w Twoim życiu, stawiane są przed Tobą nowe wyzwania, przygotuj się!

Jednak sen może również oznaczać rozczarowanie wobec jednej z tych osób, które były we śnie. Może również oznaczać żal z powodu czegoś, co zrobiłeś.

Jeśli czujesz się winny, najlepiej porozmawiaj i wyjaśnij wszystkie kwestie, które nie zostały rozwiązane między wami.

duch znajomych

Duch nieznanych Ci ludzi

Śnienie o duchu nieznanych ludzi może oznaczać, że żyjesz w niespokojnym okresie, przeżywasz kryzysy egzystencjalne i nie jesteś szczęśliwy. Zmień rzeczy, których nie lubisz lub których nie akceptujesz.

Sen wskazuje dobre duchy, które Cię otaczają i chronią przed złem.

Duch żyjącej osoby

Musisz być bardzo uważny, bo ktoś coś knuje przeciwko Tobie. Przyjrzyj się dobrze swojemu środowisku pracy lub sąsiadom.

Sen o duchu żywej osoby oznacza dobrobyt, a jeśli jest to ktoś bliski, to znak, że poprawi się Twoje życie zawodowe i finansowe. Sen to także zapowiedź długiego i zdrowego życia.

Duch zmarłej osoby

Śnienie o duchu zmarłej osoby może oznaczać rozwiązanie Twoich problemów sentymentalnych. Jeśli przeżywasz niepowodzenia miłosne, sytuacja ulegnie poprawie.

Sen o duchu zmarłej osoby może również oznaczać zmianę, odrodzenie, a nawet wygranie sprawy w sądzie lub zakładu.

Duch psa

Jeśli śnisz o duchu psa Sennik podpowiada, że powinieneś sprawdzić, jakie typowe cechy tego zwierzęcia zawodzą Cię u siebie, na przykład pomyśl o swojej odwadze, wierności i bezwarunkowej miłości.

Czy tego właśnie Ci brakuje? Dodatkowo możesz sprawdzić symbol koloru zwierzęcia.

Inne znaczenie snu jest takie, że czujesz się przytłoczony, znudzony codziennością, która wydaje Ci się monotonna. Czy trudno to zmienić?

Duch kota

Sprawdź cechy przypisywane temu zwierzęciu u siebie, jaka jest Twoja ostrożność, troska, roztropność, zwinność. Może coś powinieneś poprawić, nad czymś popracować dla dobra własnego lub innych.

Sen sugeruje także, żebyś ujawnił swoje talenty.

Niewidzialny duch

Coś dzieje się w Twoim otoczeniu, a Ty tego nie widzisz lub nie zwracasz na to uwagi. Być może ktoś Cię potrzebuje, a Ty nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

Może coś Cię prześladuje, a Ty tego nie dostrzegasz. Możesz przegapić wspaniałą okazję, bo nie zwracasz uwagi na otoczenie.

Czarny duch

Być może ostatnio w Twoim życiu wiele rzeczy poszło nie tak, a sytuacje, które wywołały napięcie bardzo Cię osłabiły. Problemy rodzinne przytłoczyły Cię i jesteś przygnębiony, nie masz na nic ochoty.

Coś sprawia Ci dużo bólu i nie możesz działać. Musisz szybko rozwiązać tę sytuację, ponieważ prowadzi Cię do poważnych problemów ze zdrowiem.

Biały duch

Jeśli zobaczyłeś ducha we śnie i poczułeś strach oznacza to, że w Twoim życiu pojawi się jakiś problem i będziesz musiał nabrać siły i odwagi, aby stawić mu czoła. Jeśli czułeś się we śnie dobrze, odniesiesz sukces. Szczęście Ci będzie sprzyjać, korzystaj z okazji.

biały duch

Duch Cię woła

Śnienie, że woła cię duch, oznacza, że ktoś ważny z Twojej przeszłości szuka Cię. Ten sen kojarzy się ze spontanicznymi i nieoczekiwanymi wydarzeniami, takimi jak powrót starego przyjaciela lub dawnej miłości.

Duch rozmawia z Tobą

Rozmowa z duchem we śnie znaczy, że musisz się zmienić. Nie zwracasz uwagi na ludzi wokół siebie, zapomniałeś o przyjaciołach i bliskich.

Ci ludzie są częścią Twojego życia i nie możesz ich ignorować. Takie zachowanie wychodzi na złe Tobie i innym. Poszukaj czasu dla bliskich i napraw swoje błędy.

Inne znaczenie snu sugeruje, że odbędziesz ciekawą i fascynującą podróż.

Duch Cię goni, uciekać przed duchem

Jeśli śnisz o duchu, który Cię goni oznacza to, że jest wiele lęków, które musisz pokonać. Sennik wyjaśnia, że czasami nie pozwalają Ci żyć w spokoju, bo Twoja głowa nie przestaje myśleć o sprawach, których się boisz.

Jesteś niepewny i dlatego nie podejmujesz ryzyka. Ten duch jest reprezentacją strachu, który Cię nawiedza. Musisz rozwiązać problem, który Cię tak przeraża.

Duch Cię atakuje

Masz wrogów i musisz być czujny, ponieważ wróg szuka odpowiedniego momentu, aby sprawić Ci kłopoty. Może to być kilka osób, które zamierzają Cię zirytować.

Nie pozwól, by Cię ktoś zranił lub powstrzymał w dążeniu do celu. Spróbuj pozbyć się ze swojego otoczenia złośliwych ludzi.

Duch chce Cię zabić

Ten sen reprezentuje Twoją wewnętrzną siłę i dojrzałość, z jaką mierzysz się z każdym niepowodzeniem. Wierzysz w to, że nie ma nic tak trudnego, aby nie można było tego przezwyciężyć.

Duch Cię pokonał

Znaczenie snu odsłania coś związanego z Twoim dzieciństwem i dorosłością. Nie chcesz wychodzić z dzieciństwa lub okresu dorastania, jest to ciągłe pragnienie z przeszłości, które nie pozwala Ci dojrzeć, ani zaakceptować tego, że nie jesteś już dzieckiem, ani młodzieńcem.

Takie pragnienie może wystąpić także u osób starszych, które tęsknią za przeszłością i żyją tylko myślą o niej. Umysł mówi Ci, żebyś się obudził, musisz jasno określić swój wiek i zaakceptować go i siebie takim, jakim jesteś.

duch znaczenie snu

Duch z łańcuchami

Ten sen wskazuje, że jesteś silnie związany z przeszłością. Musisz pozbyć się tego czego już nie ma, niezależnie od okoliczności. Nie możesz trzymać się wspomnień.

Odpuść wszystko, co powoduje stagnację w Twoim życiu.

Dopóki trwa ten stan towarzyszą Ci smutek i bezczynność, a Twoje plany nie mogą być realizowane.

Zmora

Śnienie o przerażającym duchu oznacza, że wiele rzeczy zmieni się w Twoim życiu. ale nie martw się, ponieważ jeśli zachowasz ostrożność i będziesz mieć siłę woli, stawisz czoła wszystkim sytuacjom i pokonasz wyzwania.

Znaczenie snu duch

 • Widzisz ducha – dzięki negocjacjom możesz osiągnąć wiele
 • Duch w domu – masz lęki, które Cie ograniczają, pozbądź się ich
 • Jesteś duchem – jest związek lub sytuacja w Twoim życiu, którą musisz zamknąć
 • Dotknąłeś ducha – pora rozprawić się z przeszłością
 • Duch byłego partnera – martwisz się opinią innych, zmień tok myślenia
 • Duch rodziców (mamy i taty) – ufaj ludziom, którzy Cię kochają
 • Duch dziecka – spójrz w głąb siebie, zajmij się swoimi potrzebami
 • Duch dziewczynki – nie poddawaj się przygnębieniu
 • Duch chłopca – spotkasz prawdziwego przyjaciela
 • Duch kobiety – poprawią się Twoje finanse
 • Duch babci – nadchodzi niespodziewana zmiana w Twoim życiu
 • Duch dziadka – poczujesz czyjeś wsparcie i siłę
 • Duch święty – masz ochronę sił wyższych
 • Duch świętej osoby – możesz liczyć na wsparcie w trudnych sytuacjach
 • Duch znajomych – nadchodzi radykalna zmiana w Twoim życiu
 • Duch nieznanych Ci ludzi – zmień to czego nie lubisz lub nie akceptujesz
 • Duch żyjącej osoby – poprawi się Twoje życie zawodowe i osobiste
 • Duch zmarłej osoby – rozwiążą się Twoje problemy
 • Duch psa – czujesz się przytłoczony codziennością
 • Duch kota – ujawnij swoje talenty
 • Niewidzialny duch – nie zwracasz uwagi na otoczenie, możesz coś ważnego przegapić
 • Czarny duch – szybko rozwiąż swoje problemy
 • Biały duch – nabieraj sił, korzystaj z okazji
 • Duch Cię woła – ktoś ważny z Twojej przeszłości Cię szuka
 • Duch rozmawia z Tobą – znajdź czas dla bliskich i napraw swoje błędy
 • Duch Cię goni, uciekać przed duchem – pokonaj swój strach
 • Duch Cię atakuje – masz wrogów, bądź czujny
 • Duch chce Cię zabić – masz wewnętrzną siłę i dojrzałość, by pokonać wszystkie przeciwności losu
 • Duch Cię pokonał – zaakceptuj siebie takim, jakim jesteś
 • Duch z łańcuchami – nie możesz dłużej żyć wspomnieniami
 • Zmora – wiele rzeczy zmieni się w Twoim życiu

Sennik mistyczny – znaczenie snu duch

Znaczenie snu duch
Znaczenie snu duch

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że na jawie uganiasz się za jakąś złudną nadzieją, która nigdy nie może zostać ziszczona, ale Ty nie przyjmujesz tego do wiadomości i nadal tracisz na to swój czas i energię.

 • Jeśli śni Ci się, że widzisz ducha, może to być znak, że wkrótce otrzymasz jakąś przykrą, niepomyślną informację.
 • Duch kobiety jest pomyślnym znakiem, zapowiadającym poprawienie się Twojej sytuacji zawodowej, a może nawet awans.
 • Jeżeli we śnie widzisz kilka duchów, jest to sygnał, iż jakieś wspomnienia nie dają Ci spokoju i nie przestaną Cię dręczyć dopóki nie pozamykasz jakichś niedokończonych dotąd spraw z przeszłości.
 • Biały duch zapowiada dla Ciebie spokój, harmonię i wewnętrzną równowagę, a czarny – bliżej nieokreślone problemy, na szczęście nie bardzo poważne.
 • Rozmowa z duchem jest zapowiedzią jakiegoś pozytywnego wydarzenia, które niebawem będzie miało miejsce w Twoim życiu.
 • Jeśli duch Cię przeraża, jest to znak, że wkrótce zostaniesz narażony na jakieś przykrości, jeśli zaś we śnie Ty jesteś duchem, może to być odzwierciedlenie Twojego odczuwanego na jawie zagubienia i dowód na to, że nie masz pojęcia, jak dalej powinieneś pokierować swoim życiem.
Duch
Duch
5/5 - (2)

Znaczenie snu Duch

Opisz swój sen związany z symbolem Duch i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen