Duszenie się

Znaczenie snu duszenie się

Znaczenie snu duszenie się

Jeżeli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to najprawdopodobniej znak, że dręczą Cię jakieś wspomnienia, o których chciałbyś zapomnieć, ale nie potrafisz i to jest jedna z najważniejszych przyczyn większości Twoich problemów. Wspomnienia te sprawiają bowiem, że nie umiesz wziąć się w garść i zacząć aktywnie działać, także dlatego, że wysysają one Twoją wewnętrzną energię i niewiele zostaje Ci jej na podejmowanie codziennych wyzwań.

Symbol ten może również oznaczać, że tłumisz w sobie jakieś obawy albo może pozostają one jedynie na poziomie Twojej podświadomości i na co dzień nie uświadamiasz sobie ich istnienia.

Ostatnim możliwym objaśnieniem tego symbolu sennego jest wskazywanie na jakiś silny związek emocjonalny, w którym pozostajesz na jawie i który nie jest dla Ciebie dobry, bo dusisz się w nim i masz poczucie, że jesteś od kogoś zbyt uzależniony, choćby tylko emocjonalnie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Duszenie się

Opisz swój sen związany z symbolem Duszenie się i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen