Duszenie

Znaczenie snu duszenie

Znaczenie snu duszenie

Ogółem symbol ten może oznaczać, że na jawie masz zbyt wiele przeżyć i przeżywasz zbyt wiele emocji, z którymi nie do końca umiesz sobie poradzić.

Jeśli śni Ci się, że jesteś duszony przez kogoś, jest to znak, że w Twym najbliższym otoczeniu znajdują się jakieś wrogo do Ciebie nastawione osoby, o czym najprawdopodobniej nie masz pojęcia.

Jeśli to Ty kogoś dusisz, oznacza to, że wkrótce uda Ci się pokonać swego największego konkurenta w jakiejś dziedzinie albo poważnego wroga.

Jeżeli po prostu się dusisz, jest to znak, że niebawem spotka Cię jakaś bardzo niemiła sytuacja, a jeśli czujesz ucisk w gardle, jest to sygnał, iż na jawie pozostajesz w jakimś związku, w którym z jakiegoś powodu źle się czujesz. Może to być również nieodpowiednie dla Ciebie miejsce pracy albo jakaś relacja międzyludzka, w której pozostajesz.

Oceń sennik

1 sen

  1. Asia

Znaczenie snu Duszenie

Opisz swój sen związany z symbolem Duszenie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen