Dworzec

Znaczenie snu dworzec

Znaczenie snu dworzec

Jeżeli we śnie widzisz dworzec, jest to znak, że niebawem Twoje życie diametralnie się zmieni, ale nie wiadomo, w jakiej dziedzinie i z czym owa zmiana będzie związana.

Gdy widzisz dworzec z okien jadącego pociągu, jest to znak, że wkrótce złożysz wizytę komuś ze swych bliższych lub dalszych krewnych.

Dworzec widziany przez Ciebie z pewnej odległości jest dla Ciebie sygnałem do dokładniejszego przemyślenia decyzji dotyczącej Twojej wyprowadzki z domu albo wyjazdu.

Jeśli śni Ci się, że jesteś na dworcu, jest to zapowiedź podróży, jaką niedługo odbędziesz.

Gdy czekasz na kogoś na dworcu, oznacza to, że nie uda Ci się zrealizować jakiegoś swojego ważnego zamierzenia.

Kiedy śnisz, że czekasz na pociąg, który nie przyjeżdża, może to być zapowiedź, że zakochasz się bez wzajemności albo osoba, z którą obecnie jesteś w związku, z jakiegoś powodu Cię opuści.

Gdy śni Ci się, że znajdujesz się w dworcowym budynku, oznacza to, że wkrótce otrzymasz od kogoś jakąś istotną informację, jeśli zaś wychodzisz z dworca, jest to znak, że powinieneś zająć się załatwieniem jakiejś pilnej sprawy, z którą do tej pory zwlekałeś.

Oceń sennik

6 komentarzy

  1. Mateusz
  2. Janina
  3. karolef
  4. dosia
  5. kasandra II

Znaczenie snu Dworzec

Opisz swój sen związany z symbolem Dworzec i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen