Dym

Znaczenie snu dym

Znaczenie snu dym

Jeśli śni Ci się, że widzisz ciemny lub całkiem czarny dym, jest to niestety niepomyślny znak, zwiastujący dla Ciebie przeciwności losu w postaci na przykład jakichś nieprzewidzianych problemów czy tez dolegliwości zdrowotnych.

Biały dym zwiastuje szczęście, ale krótkotrwałe i niepozostawiające dla Ciebie ważniejszych skutków na przyszłość.

Gdy śnisz o dymie unoszącym się w górę, jest to znak, że Twoje problemy same się rozwiążą i to szybciej, niż się spodziewasz.

Dym wydobywający się z komina jest dla Ciebie ostrzeżeniem, byś nie obiecywał nikomu czegoś, czego potem z jakiegoś powodu nie będziesz mógł wykonać, bo może to mieć złe konsekwencje dla waszych wzajemnych relacji.

Dym rozchodzący się w domu zapowiada bliżej nieokreślone problemy i przykre dla Ciebie sytuacje, zaś rozwiewający się  jest dobrym znakiem, zapowiadającym, że Twoje sprawy wreszcie zaczną się układać dokładnie po Twojej myśli.

Oceń sennik

1 sen

  1. monia

Znaczenie snu Dym

Opisz swój sen związany z symbolem Dym i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen