Dyrektor

Znaczenie snu dyrektor

Znaczenie snu dyrektor

Kiedy we śnie po prostu widzisz dyrektora, jest to znak, że uda Ci się awansować albo osiągnąć inny ważny sukces na gruncie zawodowym szybciej, niż się spodziewałeś i niż oczekiwałeś.

Jeśli śnisz, że jesteś dyrektorem, może to zapowiadać, że wkrótce znajdziesz jakieś dodatkowe źródło dochodów albo w inny sposób uda Ci się zarobić sporą sumę pieniędzy.

Gdy zostajesz dyrektorem, jest to zwiastun spełnienia się jakiegoś Twojego marzenia, a kiedy masz do czynienia z dyrektorem na gruncie zawodowym, najprawdopodobniej czeka Cię konfrontacja z kimś i będzie ona miała wielkie znaczenie dla Twojego życia.

Gdy śni Ci się dyrektor banku, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, byś na jawie z nikim nie dzielił się swoimi tajemnicami, nawet gdy bardzo Ci ciążą i chciałbyś je komuś powierzyć. Jeśli to zrobisz, możliwe, że osoba, którą obdarzyłeś zaufaniem, wykorzysta kiedyś wiedzę o Twoim sekrecie przeciwko Tobie.

Dyrektor szkoły pojawiający się w Twoim śnie jest zwiastunem pogorszenia się atmosfery w Twoim miejscu pracy.

Dyrektor fabryki może zapowiadać nieporozumienia w bliższej lub dalszej rodzinie, zaś dyrektor teatru – że Twoja sytuacja materialna znacząco się pogorszy, a nawet możliwe, że całkiem zbankrutujesz.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dyrektor

Opisz swój sen związany z symbolem Dyrektor i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen