Dywan

Znaczenie snu dywan

Znaczenie snu dywan

Jeżeli we śnie po prostu widzisz dywan, jest to znak, że wkrótce atmosfera w Twoim domu w znaczący sposób ulegnie pogorszeniu – czeka was wiele kłótni, a także problemów, z którymi nie będzie umieli poradzić sobie inaczej, jak tylko reagując złością.

Kiedy śnisz, że chodzisz po dywanie, jest to znak, że na jawie znajdujesz się w bardzo komfortowej sytuacji, ponieważ masz wokół siebie wiele wpływowych, życzliwie do Ciebie nastawionych osób i na znajomości z nimi i ich pomocy możesz wiele zyskać.

Kupowanie dywanu oznacza, że uda Ci się zawrzeć jakąś korzystną transakcję biznesową albo dobrze zainwestować pieniądze, a sprzedawanie – że czekają Cię nieporozumienia w miejscu pracy, możliwe, że z przełożonymi.

Trzepanie lub czyszczenie dywanu jest zwiastunem ciężkiej do zniesienia wizyty nielubianych przez Ciebie gości.

Jeśli śni Ci się perski dywan, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że jesteś zbyt leniwy i marnujesz cenny czas zamiast przeznaczyć go na jakieś konstruktywne zajęcia.

Latający dywan jest zapowiedzią na dalszą przyszłość i oznacza, że masz w sobie wielki potencjał, dzięki któremu jesteś w stanie zajść naprawdę wysoko, ale tylko pod warunkiem, że mądrze i umiejętnie go wykorzystasz.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dywan

Opisz swój sen związany z symbolem Dywan i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen