sennik dzieci

Dzieci

Sny o dzieciach są zwykle związane z niewinnością lub poczuciem szczęścia.

Czasami dzieci we śnie reprezentują również miłość, bądź inne rodzaje pozytywnych uczuć. Mogą być też wskazówką, by mniej przejmować się codziennością, spojrzeć na świat z innej perspektywy, nabrać dystansu.

Sennik dzieci

Jesteś dzieckiem

Sen sugeruje, że znajdujesz się w odpowiednim momencie życia, by realizować swoje marzenia i cieszyć się nimi tak, jak to robią dzieci. Sen może też oznaczać, że powinieneś obudzić w sobie dziecko, a może podejść nieco spokojniej i z dystansem do codziennych problemów.

Małe dzieci

Śnienie o małych dzieciach można interpretować jako początek nowego okresu, pełnego zmian w Twoim życiu. Sen może również wskazywać, że nadszedł czas, aby dojrzeć i stać się niezależnym.

małe dzieci sennik

Niemowlaki

Sny o nowo narodzonych dzieciach wskazują, że czujesz się bezbronny, a inni postrzegają Ciebie jako osobę słabą. Boisz się odkryć przed innymi ludźmi, szukasz schronienia z daleka od nich.

Śnienie o niemowlakach może też oznaczać radość, beztroskę, poczucie potrzeby opieki.

Bawiące się dzieci

Sennik tłumaczy sen o bawiących się dzieciach jako uczucie szczęścia, zadowolenie z życia. Jeśli we śnie dziecko się śmieje i jest rozbawione oznacza to, że czujesz się komfortowo w w pracy, w relacjach towarzyskich i rodzinnych.

Nadszedł czas, aby cieszyć się chwilą. Śnienie o zabawie dzieci jest sugestią, że przeżywasz wielką radość.

Bliźniaki

Sen o bliźniakach oznacza powodzenie, udane decyzje, dobre relacje. Spełni się coś na co czekasz od dawna. Sen może oznaczać także, że wszystko co otrzymujesz – otrzymasz podwójnie lub ze zdwojoną siłą.

Trojaczki

Sen o trojaczkach może oznaczać nieprzewidziane sytuacje, a także wzmocnienie przeżywanych emocji. Jeśli dzieci w Twoim śnie płaczą, oznacza to kłótnię.

Sen zwraca uwagę na to co robisz, bo w najbliższym czasie będzie to miało większe niż zazwyczaj znaczenie.

Chude dziecko

Sen, w którym widzisz chude dzieci Sennik interpretuje jako znak nadejścia ciężkich czasów. Przygotuj się na zmiany, przyjmij je z cierpliwością i postaraj się przetrwać trudne chwile szukając wsparcia u bliskich.

Wprowadź do swojego życia konieczne zmiany i miej świadomość, że gorsze dni przeminą,

Wiele dzieci

Śnienie o wielu dzieciach wokół Ciebie oznacza, że możesz otrzymać lada dzień dobre wiadomości dotyczące sfery ekonomicznej lub emocjonalnej.

Sen o gromadzie uczących się dzieci jest oznaką dobrych wiadomości dotyczących środowiska pracy. To jasne przesłanie, które oznacza nadejście awansu lub zasłużonej podwyżki.

znaczenie snu dzieci

Dzieci w przedszkolu

Sen o dzieciach w przedszkolu symbolizuje przede wszystkim radość, zabawę, beztroskę. Jeśli przeżywałeś trudne chwile, nadszedł czas na odmianę losu.

Sen wróży także dobre zdrowie. Jeśli dzieci zgodnie bawią się ze sobą, czeka Cię sukces zawodowy.

Dzieci w szkole

Sennik tłumaczy sen o dzieciach w szkole jako zwiastun drobnych zmartwień i kłopotów. Możesz przejść trudne chwile, próby charakteru. Wszystko to jednak będzie tylko chwilowe i bez trudu poradzisz sobie z każdą sytuacją.

Dzieci komunijne

Sen o dzieciach przystępujących do I komunii świętej oznacza przede wszystkim radość, wiarę w to, że wszystko ułoży się pomyślnie. Znaczenie snu mówi także o tym, że coś dobrego się wydarzy. Być może Ty zrobisz dla kogoś coś dobrego.

Własne dzieci

Widok własnych dzieci we śnie oznacza przede wszystkim szczęście i błogosławieństwo.

Jednak w zależności od kontekstu znaczenie snu może mieć różne przesłanie, np. roześmiane dziecko oznacza radość, chore może symbolizować problemy, a gorączkujące wzburzenie emocjonalne.

Nieznane dzieci

Kiedy śnisz o nieznanych dzieciach jest to znak, że ukrywasz część swojej osobowości, przez co inni nie są w stanie postrzegać Cię w pełni takim, jakim jesteś.

Znaczenie snu o nieznanych dzieciach można również zinterpretować jako przesłanie naszej podświadomości. Co robią dzieci w Twoim śnie? Jak ma się to do Twojego zachowania? Czy tęsknisz za czymś z dzieciństwa?

sen o dzieciach

Dzieci w wodzie

Jeśli we śnie widzisz dzieci bawiące się w wodzie oznacza to, że trzeba będzie włożyć nieco więcej wysiłku niż zwykle w codzienne zadania. Jeżeli woda jest czysta, sen może oznaczać, że masz czyste intencje i szczere uczucia, również inni są uczciwi wobec Ciebie. Sen może też zapowiadać spełnienie nadziei.

Czarnoskóre dzieci

Jeśli we śnie widziałeś czarnoskóre dzieci, znaczenie snu może można interpretować jako zwiastun nadchodzących zmian, które spowodują poczucie straty, wewnętrznego rozdarcia.

Zmiany te mogą dotyczyć każdej sfery Twojego życia, choć szczególnie mocno mogą być odczuwane w sferze uczuć i emocji.

Dzieci z domu dziecka

Sen jest sygnałem, że Twoje oczekiwania się nie spełniły. Czujesz się osamotniony, odrzucony. Możesz też mieć problem z wyrażaniem uczuć, co znacznie komplikuje Twoje życie rodzinne, uczuciowe, zawodowe.

Dzieci płaczą

Płaczące dzieci w śnie są oznaką, że zaczynasz tracić kontrolę nad sytuacją. W Twoim życiu musi dziać się coś, co nie idzie po Twojej myśli. Przyprawia Cię to o kolejne zmartwienia i kolejne nieprzespane noce, męcząc ciało i umysł. 

Martwe dzieci

Choć taki sen może budzić przerażenie to oznacza, że powinieneś zmienić podejście do własnych dzieci. Być może jesteś nadopiekuńczy, wyręczasz dziecko we wszystkim, nie przekazujesz mu odpowiednich wzorców.

Sen może także odnosić się do spraw zawodowych, sugerować, że jakiś projekt może zostać zaprzepaszczony z powodu osób trzecich lub błędu partnera.

Znaczenie snu: dzieci

 • Jesteś dzieckiem – realizuj swoje marzenia i ciesz się życiem
 • Małe dzieci – nadszedł czas na zmiany
 • Niemowlaki – czujesz się bezbronny, uciekasz do ludzi
 • Bawiące się dzieci – jesteś zadowolony z życia
 • Bliźniaki – wszystko co otrzymujesz – otrzymasz podwójnie lub ze zdwojoną siłą
 • Trojaczki – pojawią się w Twoim życiu nieprzewidziane sytuacje
 • Chude dziecko – przygotuj się na trudniejsze chwile
 • Wiele dzieci – otrzymasz dobre wiadomości
 • Dzieci w przedszkolu – przed Tobą radosne chwile
 • Dzieci w szkole – poradzisz sobie z drobnymi kłopotami
 • Dzieci komunijne – coś dobrego się wydarzy
 • Własne dzieci – czujesz się szczęśliwy i zadowolony
 • Nieznane dzieci – ukrywasz część swojej osobowości przed innymi
 • Dzieci w wodzie – spełnią się Twoje nadzieje
 • Czarnoskóre dzieci – nadchodzą zmiany i poczucie straty
 • Dzieci z domu dziecka – nie spełniły się Twoje oczekiwania
 • Martwe dzieci – zmień podejście do własnych dzieci

Znaczenie snu dzieci
Znaczenie snu dzieci

Sennik mistyczny – znaczenie snu dzieci

 • Gdy śnią Ci się bawiące się dzieci, jest to znak, że wkrótce w Twoim życiu wydarzy się coś, z czego będziesz bardzo zadowolony.
 • Ładne i wesołe dzieci zwiastują Ci radość oraz dobre zdrowie.
 • Małe dzieci informują, że przez dłuższy czas będziesz cieszył się swoją bardzo dobrą sytuacją materialną.
 • Duża ilość dzieci jest niepomyślnym znakiem, bowiem zapowiada problemy i utrudnienia, jakie najprawdopodobniej już niedługo się przed Tobą pojawią.
 • Kąpiące się dzieci oznaczają, że nadzieje, które do tej pory w sobie skrywałeś i tłumiłeś, zostaną nieoczekiwanie spełnione.
 • Martwe dzieci to zwiastun dużej ilości problemów oraz poważnych zmartwień, z którymi już wkrótce będziesz musiał się zmierzyć. Takie samo znaczenie ma motyw płaczących dzieci.
Dzieci
Dzieci
5/5 - (1)

Znaczenie snu Dzieci

Opisz swój sen związany z symbolem Dzieci i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen