sennik dziewczyna

Dziewczyna

Sen o dziewczynie zwykle ma wiele wspólnego z Twoją duchową i emocjonalną stroną. Sygnalizuje, że warto być przygotowanym do stawienia czoła wszystkim sytuacjom, które nadejdą.

Kobieca postać we śnie zawsze była kojarzona ze sprawami duszy, więc Twój sen może ukazywać delikatność, która jest w Tobie.

Pamiętaj, że należy wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły snu, czyli to jak dziewczyna jest ubrana, czy patrzy na Ciebie, czy przechodzi obok, czy się uśmiecha. Dzięki temu będziesz mógł lepiej zrozumieć znaczenie snu.

Sennik dziewczyna

Widzisz dziewczynę

Wizerunek dziewczyny symbolizuje kobiecość, delikatność i wrażliwość. Sen może oznaczać, że musisz czuć się chroniony i kochany przez kogoś.

Jeśli myślałeś o założeniu rodziny, może to być przejaw Twojego pragnienia, że chciałbyś mieć córkę.

Blondynka

Jeśli śnisz, że jesteś blondynką i otaczają Cię ludzie o ciemnym kolorze włosów to znaczy, że wiesz, że jesteś na dobrej drodze. Cokolwiek robisz, robisz dobrze i osiągniesz swój cel. Może to również oznaczać, że chcesz się wyróżniać na tle swoich rówieśników.

Sen wskazuje także na poprawę Twoich finansów. Będą trafiać Ci się korzystne okazje do inwestycji lub współpracy.

sen o dziewczynie blondynka

Brunetka

Sen dla mężczyzny może oznaczać typ urody, jaki go fascynuje, pociąga. Dla kobiety z kolei sen może oznaczać, że musi odzyskać siły i niezależność.

Czarnoskóra dziewczyna

Sen wskazuje, że potrzebujesz niezależności. Być może szukasz niezależności finansowej, jaką oferuje Ci dobra praca, ponieważ uważasz, że obecna jest przytłaczająca.

Może chcesz uniezależnić się od rodziców, czy rodziny, która wciąż wydaje Ci rozkazy. Sen zwykle przedstawia pragnienie wyzwolenia. Może również symbolizować Twoje samopoczucie, że nie jesteś wystarczająco doceniany i chcesz to zmienić.

Piękna dziewczyna

Sen o pięknej dziewczynie sygnalizuje postępy w pracy. Osiągniesz sukces, a inni będą wspierać Cię w Twoich pomysłach. To dobry moment, aby rozwinąć skrzydła, ujawnić swoje pomysły i talenty.

znaczenie snu piękna dziewczyna

Otyła dziewczyna

Taki sen zwykle wskazuje na poprawę sytuacji finansowej. To dobry moment, aby skorygować swoje zadłużenie, podjąć się nowych prac, zleceń, czy zainwestować pieniądze.

Znana Ci dziewczyna

Sen może wskazywać, że ostatnio myślałeś o tej osobie, a jeśli została Ci niedawno przedstawiona sen ujawnia, że boisz się tego, co myśli, jesteś niespokojny w jej obecności.

Żyjesz w fazie, w której poczucie własnej wartości jest zagrożone. Każdy przechodzi kryzys tożsamości w pewnym momencie życia. Powstrzymuj emocje i spróbuj odnaleźć siebie. Jeśli nie możesz tego zrobić samodzielnie, zwróć się po pomoc.

Nieznana Ci dziewczyna

Jeśli masz partnera, sen może być wyrazem niepewności. Oznacza to, że nie ufasz tej osobie, budzi w Tobie negatywne emocje.

Sennik sugeruje, że nadchodzi coś nowego. Może wiązać się to z chęcią poszerzenia wiedzy, wprowadzenia zmian, poprawy sytuacji. Jeśli zauważysz, że obca kobieta nie jest atrakcyjna fizycznie, można to zinterpretować jako zły omen., np. popełniasz błędy i poniesiesz za to konsekwencje.

Jeśli jesteś kobietą i śnisz o nieznanej dziewczynie oznacza to, że nie masz racji w wielu sytuacjach. Analizuj swoje zachowanie i uważaj na siebie, możesz zaszkodzić swojej reputacji, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Dziewczyna, która mi się podoba

Jeśli we śnie pojawi się bardzo atrakcyjna dziewczyna, masz szczęście. Sennik zapewnia, że wszystko co martwiło Cię w pacy i w sferze finansów rozwiąże się na Twoją korzyść. Sukces finansowy pociągnie za sobą gratulacje współpracowników i przełożonych.

sen o dziewczynie

Dziewczyna, którą lubię

Sen pokazuje, że zastanawiasz się nad związkiem z tą kobietą, być może chcesz go zakończyć, a może wprowadzić jakieś zmiany do waszej relacji. Zwróć uwagę na to, gdzie sen się rozgrywa, jak się zachowujecie, o czym rozmawiacie.

Dziewczyna mojego byłego chłopaka

Sen wskazuje na Twoje emocje. W zależności jakie łączyły was relacje, znaczenie snu może być różnie interpretowane. Jeśli dziewczyna ze snu jest Ci obojętna to oznacza, że pewien etap życia został ostatecznie zamknięty, jeśli jesteś o nią zazdrosna to znaczy, że wciąż masz niewyjaśnione sprawy z Twoim byłym chłopakiem.

Dziewczyna kolegi

Sen sugeruje, że próbujesz być nieodpowiedzialny choć wiesz, że źle robisz. Pora dorosnąć i podjąć decyzję. Wyciągnij naukę na przyszłość.

Dziewczyna w bieliźnie

Sen zapowiada, że zbliżysz się do tej osoby lub Twoje więzi z nią zacieśnią się. Może też oznaczać lepsze poznanie tej osoby. Znaczenie ma także symbol koloru bielizny.

Inne znaczenie snu jest takie, że powinieneś bardziej uważać na zagrożenia.

Naga dziewczyna

Sen wiąże się z odkryciem prawdy. Możesz czuć, że ludzie wokół Ciebie nie są szczerzy, że coś ukrywają. Możesz mieć wrażenie, że dostrzegasz mnóstwo hipokryzji i toksycznych związków.

Prawdopodobnie czujesz się bezbronny, kruchy. Może to być spowodowane jakimś niedawnym wydarzeniem.

Dziewczyna ubrana na czarno

Sen sugeruje, że w Twoim życiu jest smutek, odczuwasz spustoszenie w swojej duszy. Jeśli jesteś kobietą i we śnie jesteś ubrana na czarno oznacza to, że masz wielkie emocjonalne rozterki.

Dziewczyna w białej sukience

Znaczenie snu sugeruje problemy zdrowotne. Lepiej podejmij środki ostrożności i na wszelki wypadek zrób badania lekarskie. Sen może również wskazywać, że jesteś w odpowiednim momencie, aby się rozwijać, dojrzeć do nowych zadań i ról społecznych.

Dziewczyna w sukni ślubnej

Jeśli we śnie widzisz dziewczynę w sukni ślubnej, może to oznaczać chęć sformalizowania związku, w którym jesteś. Młodym samotnym kobietom sen zapowiada miłość i stabilną przyszłość.

dziewczyna w sukni ślubnej

Moja dziewczyna z innym

Sen może zapowiadać sukces zawodowy. Inne znaczenie snu to pogorszenie relacji z osobą, którą widziałeś we śnie ze swoją dziewczyną. Jeśli była to osoba Ci nieznana, możesz czuć się niepewnie w swoim związku, obawiasz się, że nie spełniasz wymagań swojej partnerki.

Dziewczyna mnie zdradza

Według Sennika zdrada dziewczyny oznacza jakieś zmiany w Twoim życiu osobistym i zawodowym. Będziesz musiał podjąć jakieś ważne decyzje. Część z nich dotyczyć będzie Twojej pracy. Sen może też oznaczać, że przeceniasz swoje siły.

Całujesz dziewczynę

Jeśli śnisz, że całujesz nieznaną dziewczynę oznacza to, że napotkasz problemy, ale dość łatwo je rozwiążesz. Jeśli dziewczyna ze snu jest Twoją siostrą oznacza to, że będziesz się z nią dobrze dogadywać, jeśli w dziewczynie ze snu rozpoznasz swoją matkę oznacza to, że szczęście nie będzie Cię opuszczać.

Jeśli jesteś kobietą i śnisz, że dziewczyna całuje Cię w czoło, czujesz się krucha i bezbronna, potrzebujesz przyjaciółki, która będzie Cię wspierać. Jeśli dziewczyna ze snu pocałuje Cię w policzek, oznacza to pragnienie rozwiązania sporu między Tobą a przyjacielem, bo tęsknisz za jego towarzystwem.

Jeśli dziewczyna całuje Cię w usta, może to znaczyć, że powinnaś zrobić sobie przerwę, zacząć bardziej kochać i doceniać siebie.

Kochasz się z dziewczyną

Sen – bez względu na Twoją płeć – może być wizją Twoich pragnień, ale również świadczy o tym, że rywalizujesz z kobietą. Jeśli jesteś mężczyzną, oznacza pożądanie seksualne.

Dziewczyna na Twoich kolanach

Jesteś czymś zmartwiony, może to być związane z Twoją odpowiedzialnością za kogoś, która powoduje duże zmęczenie ciała i umysłu, a także wiele stresu. Może za wiele pozwalasz innym, a może jesteś nadopiekuńczy. Nie próbuj rozwiązywać problemów innych ludzi.

Grająca dziewczyna

Sen oznacza szczęście dla tych, którzy grają w gry. Twoje dobre nastawienie do niektórych ludzi poprawi także ich samopoczucie. Nadal staraj się pomagać innym.

Uśmiechnięta dziewczyna

Musisz zwrócić większą uwagę na rzeczy, które naprawdę przynoszą Ci szczęście. Zwróć większą uwagę na ludzi, którzy Cię kochają i wspierają. Poświęć im więcej czasu i uwagi.

dziewczyna uśmiechnięta

Śpiąca dziewczyna

Masz determinację w dążeniu do celu i zaufanie do siebie, wiesz czego szukasz w życiu. Choć otoczenie nie zawsze popiera Twoje wybory, wytrwaj w swoim postanowieniu, a osiągniesz sukces.

Dziewczyna w ciąży

Sen o dziewczynie w ciąży może wskazywać na ogromne rozczarowanie. Pokazuje, że czujesz, że pomimo wszystkich wysiłków, które podjąłeś, niczego nie osiągasz.

Nie masz tego, czego chcesz i nie wiesz, czy dalej o to walczyć. Być może lepiej obrać inną drogę. Bądź ostrożny, bo wkrótce możesz przeżyć wielkie zakłopotanie. Zrobisz coś, czego będziesz żałować.

Dziewczyna z dzieckiem

Znaczenie snu może być różne, w zależności od Twojej sytuacji na jawie. Sen może wróżyć kłopoty, ale też dodatkowe obowiązki w związku z różnymi sytuacjami w rodzinie. Dla niektórych może oznaczać szybki ślub.

Płacząca dziewczyna

Jesteś zmęczony lub zawiedziony. Sen wyraża Twoją bezsilność wobec danej sytuacji. Potrzebujesz odpoczynku. Inne znaczenie snu jest takie, że zrobiłeś coś niesprawiedliwego wobec kogoś, kogo znasz i masz poczucie winy.

Jest coś lub ktoś w Twoim życiu, co nie pozwala Ci na podejmowanie odpowiednich decyzji, a to powoduje nieszczęście i frustrację. Rozwiąż tę sytuację tak szybko, jak to możliwe i idź naprzód.

Problemy są jak kamienie na drodze, konieczne jest, aby przenieść je, jeśli chcesz przejść dalej i dotrzeć do celu.

Chora dziewczyna

Sen sygnalizuje, że masz wiele zmartwień, z którymi nie wiesz, jak sobie poradzić. Sen również ujawnia Twoje lęki, związane np. z utratą partnera lub pracy.

Sen przestrzega, że jesteś przeciążony pracą, koniecznie znajdź czas dla siebie i zacznij prowadzić regularny i zdrowy tryb życia, bo Twoje zdrowie na tym ucierpi. Koniecznie poświęć czas na aktywność fizyczną i swoje hobby.

Martwa dziewczyna

Wychodzisz z bardzo trudnego okresu w swoim życiu. Oznacza to, że będzie to czas ulgi i spokoju. Oczekuj na dobre niespodzianki, w tym większą stabilność finansową.

Wiele dziewczyn

Sen to znak, że Twoja rodzina się powiększy, mogą to być narodziny dziecka albo ślub. Czekają Cię szczęśliwe chwile. Wiele dziewcząt we śnie oznacza radość, zadowolenie, zabawę w miłym towarzystwie.

Znaczenie snu dziewczyna

 • Widzisz dziewczynę – potrzebujesz czuć się chroniony i kochany przez kogoś
 • Blondynka – osiągniesz swój cel
 • Brunetka – odzyskaj siły i niezależność
 • Czarnoskóra dziewczyna – potrzebujesz niezależności i wyzwolenia
 • Piękna dziewczyna – rozwiń skrzydła, ujawnij swoje pomysły i talenty
 • Otyła dziewczyna – poprawi się Twoja sytuacja finansowa
 • Znana Ci dziewczyna – przechodzisz kryzys tożsamości, spróbuj odnaleźć siebie
 • Nieznana Ci dziewczyna – nadchodzi coś nowego
 • Dziewczyna, która mi się podoba – czeka Cię sukces finansowy
 • Dziewczyna, którą lubię – zachodzą zmiany w Twojej relacji z partnerką
 • Dziewczyna mojego byłego chłopaka – wciąż żywisz emocje do swojego byłego partnera
 • Dziewczyna kolegi – wiesz, że źle robisz, bądź odpowiedzialny
 • Dziewczyna w bieliźnie – uważaj na zagrożenia
 • Naga dziewczyna – odkryjesz prawdę o innych
 • Dziewczyna ubrana na czarno – odczuwasz smutek i pustkę
 • Dziewczyna w białej sukience – zadbaj o zdrowie
 • Dziewczyna w sukni ślubnej – nadchodzi miłość i stabilna przyszłość
 • Moja dziewczyna z innym – nadchodzi sukces zawodowy
 • Dziewczyna mnie zdradza – będziesz musiał podjąć ważne decyzje
 • Całujesz dziewczynę – napotkasz problemy, ale dość łatwo je rozwiążesz
 • Kochasz się z dziewczyną – rywalizujesz z kobietą
 • Dziewczyna na Twoich kolanach – nie próbuj rozwiązywać problemów innych ludzi
 • Grająca dziewczyna – będziesz mieć szczęście w grach
 • Uśmiechnięta dziewczyna – zwróć większą uwagę na ludzi, którzy Cię kochają i wspierają
 • Śpiąca dziewczyna – wiesz czego szukasz w życiu, wytrwaj w swoim postanowieniu, a osiągniesz sukces
 • Dziewczyna w ciąży – jesteś rozczarowany, możesz zrobić coś, czego będziesz żałować
 • Dziewczyna z dzieckiem – pojawią się dodatkowe obowiązki w rodzinie
 • Płacząca dziewczyna – potrzebujesz odpoczynku, rozwiąż sytuację konfliktową tak szybko, jak to możliwe
 • Chora dziewczyna – masz wiele zmartwień, z którymi nie wiesz, jak sobie poradzić
 • Martwa dziewczyna – nadchodzi czas ulgi i spokoju
 • Wiele dziewczyn – nadchodzi radość, zadowolenie, zabawa
Dziewczyna
Dziewczyna
Oceń sennik

Znaczenie snu Dziewczyna

Opisz swój sen związany z symbolem Dziewczyna i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen