Dziewica

Znaczenie snu dziewica

Znaczenie snu dziewica

Ogółem symbol ten może oznaczać, że dokonuje się w Tobie jakaś ważna przemiana i jej pierwszy etap masz już od jakiegoś czasu za sobą.

Jeśli we śnie widzisz dziewicę, jest to znak, że czeka Cię bardzo dobra passa w sferze zawodowej, zwłaszcza jeśli zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności, co przełoży się również na poprawienie się Twojej sytuacji finansowej.

Gdy śnisz, że pozostajesz dziewicą, oznacza to, że będziesz musiał podjąć jakieś wyrzeczenia.

Jeśli obrażasz dziewicę w jakiś sposób, jest to ostrzeżenie, że wkrótce będziesz musiał ponieść karę za jakieś złe czyny.

Jeśli we śnie mężczyzny pojawia się motyw ożenku z dziewicą, jest to dla niego zapowiedź,że w przyszłości będzie miał szczęśliwą, kochającą się rodzinę, jeśli zaś we śnie dopiero planuje małżeństwo z dziewicą, jest to znak, że niebawem będzie miał styczność z jakimś towarzystwem, w którym będzie bardzo mile widziany.

Oceń sennik

1 sen

  1. Ala

Znaczenie snu Dziewica

Opisz swój sen związany z symbolem Dziewica i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen