Dziura

Znaczenie snu dziura

Znaczenie snu dziura

Kiedy we śnie widzisz dziurę, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że powinieneś zachować wzmożoną czujność we wszystkich sytuacjach, bowiem Twoja nierozwaga może Cię drogo kosztować.

Dziura w ziemi stanowi zapowiedź, że jesteś zagrożony wpadnięciem w jakieś nieodpowiednie dla Ciebie pod jakimś względem towarzystwo.

Wpadnięcie albo wstąpienie w dziurę oznacza, że nie uda Ci się uniknąć jakiejś zasadzki, która ktoś na Ciebie uszykował albo zadasz się z ludźmi, którzy nie są dla Ciebie odpowiednim towarzystwem.

Jeśli śnisz, że siedzisz w dziurze, jest to najprawdopodobniej znak, że na jawie czujesz się niekomfortowo w danej sytuacji i chciałbyś uciec gdzieś przed całym światem.

Wyjście z dziury jest dla Ciebie sygnałem, że znajdujesz się na najlepszej drodze i tylko krok dzieli Cię od osiągnięcia zamierzonego celu.

Dziura w sukience oznacza, że wkrótce ktoś Cię oszuka w jakiejś sprawie, w ubraniu – że spotka Cię jakaś niemiła niespodzianka jeśli chodzi o realizację Twoich planów, zaś w butach – że są wokół Ciebie pragnący Ci zaszkodzić, podstępni ludzie.

Kiedy śnisz, że łatasz dziurę, zapowiada to jakieś niepomyślne wydarzenie, które może nawet doprowadzić Cię do płaczu.

Dziurka od klucza jest sygnałem, że nieumyślnie wyrządzisz komuś jakąś krzywdę, a jeśli widzisz jakiegoś człowieka podglądającego przez dziurkę od klucza, jest to ostrzeżenie, że będziesz miał styczność z zawistnymi osobami.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. elzbieta
  2. swette

Znaczenie snu Dziura

Opisz swój sen związany z symbolem Dziura i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen