Dżungla

Znaczenie snu dżungla

Znaczenie snu dżungla

Symbol ten, pojawiając się w Twoim śnie, może ostrzegać, że wkrótce będziesz miał bardzo napiętą i wywołującą stres sytuację z powodu problemów finansowych, dlatego musisz postarać się bardziej oszczędzać, a także relaksować się, by ochraniać swój system nerwowy.

Symbol ten może również oznaczać, że życie, jakie obecnie prowadzisz, wydaje Ci się zbyt monotonne i chciałbyś, by było nieco bardziej ekscytujące.

Jeśli śni Ci się, że błądzisz w dżungli, jet to znak, iż na jawie znajdujesz się obecnie w jakiejś ciężkiej sytuacji i od tego, jak sobie w niej poradzisz, może zależeć cała Twoja przyszłość.

Przeprawa przez dżunglę może być znakiem, że stosujesz nieodpowiednią strategię na gruncie zawodowym i dlatego nie możesz osiągnąć bardziej znaczącego sukcesu.

Jeśli we śnie widzisz dżunglę z pewnej odległości, jest to zachęta ze strony Twojej podświadomości, byś zaczął spełniać swoje marzenia, nawet te najbardziej niedorzeczne.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dżungla

Opisz swój sen związany z symbolem Dżungla

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDlaczego sny się sprawdzają?
Czy sny mogą przepowiadać przyszłość? To pytanie, które zadają sobie ludzie tak długo, jak istnieją. Wielu przypisuje przewidującą moc snów duchowości i boskiej interwencji. Jednak niezależnie od wiary osoby, która wchodzi w stan snu, istnieje wiele przypadków, gdy sny rzeczywiście


Sen kobiety vs sen mężczyzny
W snach kobiet i mężczyzn pojawia się wiele innych elementów i naukowcy doszli do wniosku, że znacząco różnią się one od siebie. Przyczyny tego są oczywiste, ponieważ zarówno psychika kobiet i mężczyzn, jak i role społeczne, a więc także życie i to, jak wygląda codzienność, są

Interpretowanie koszmarów sennych – jak to robić?
Interpretowanie koszmarów sennych niejednokrotnie może być trudniejszą sztuką aniżeli analizowanie snów innego rodzaju. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, żeby nie interpretować ich dosłownie, ponieważ w przeważającej części przypadków są one jedynie metaforą – naszych lę