ekskrementy sennik

Ekskrementy

Śniłeś o ekskrementach? To dobrze wróży. Sen dotyczy głównie spraw finansowych, strat albo zysków. Może odnosić się do nieuczciwych ambicji, które prowadzą do wątpliwości moralnych. 

Według Freuda sen jest samoukaraniem. Pokazuje pragnienie odniesienia się do negatywnych i nieuporządkowanych działań.

Sennik Ekskrementy

Ludzkie odchody

Znaczenie snu symbolizuje ulepszenia. W pracy będzie wszystko bardzo dobrze prosperować. Musisz tylko sam wykonywać zadania, a nie powierzać je innym. Jeśli jesteś źle rozumiany przez swoich przyjaciół i współpracowników, staraj się z nimi rozmawiać i ujawniać swoje pomysły.

Jeśli jesteś kobietą i masz ten sen, Sennik odkrywa, że pragniesz władzy i chcesz mieć dobrą pozycję społeczną, dlatego szukasz mężczyzny o cechach władcy, który pokazuje, że ma pieniądze i nie ma znaczenia, czy on Cię pociąga, czy nie. Musisz wiedzieć, że nie będziesz szczęśliwa, ani nie będziesz miała wiele korzyści materialnych z tego związku.

ekskrementy znaczenie snu

Odchody zwierząt

Sen wskazuje na brak kontroli. Musisz bardziej panować nad sobą, nie działać impulsywnie.

Sen może mówić też o tym, że jesteś lekkomyślny, co może powodować problemy w różnych sferach życia.

Robić kupę 

Sen oznajmia, że jest duży problem i trzeba szybko działać. Nie wiesz, co się dzieje, czujesz udrękę i nie potrafisz określić, dlaczego jesteś tak zestresowany.

Inna interpretacja snu przewiduje, że Twoje finanse zdecydowanie się poprawią, a dochody wzrosną nawet ku Twojemu zaskoczeniu.

Wypróżnić się przy innych

Jesteś zawstydzony jakimś wydarzeniem. Chcesz o tym porozmawiać z kimś, ale nie masz odwagi. 

Inne znaczenie snu mówi, że przydarzy Ci się coś niedorzecznego i wielu ludzi wprawi Cię w zakłopotanie.

Biegunka

Musisz oczyścić się z wielu złych myśli, bo ucierpi na tym Twoje zdrowie. Jest coś, czego już nie potrzebujesz w swoim życiu i chcesz to wyrzucić. Tym samym przygotowujesz się do ważnej zmiany.

Sennik mówi też, że powinieneś zadbać o swoje zdrowie. Czujesz, że jesteś nie na swoim miejscu, co sprawia, że ​​wszyscy czują się nieswojo, a kiedy zdajesz sobie z tego sprawę, wstydzisz się. Jesteś zestresowany, z powodu problemów w pracy. To sprawia, że ​​możesz pokłócić się z przyjacielem lub członkiem rodziny. Powinieneś szukać pomocy. 

Zaparcie

Nie jesteś komunikatywny i to Cię martwi. Zamykasz się w sobie i czujesz się uwięziony.  

Inne znaczenie snu informuje, że pokazujesz się innym jako ktoś chciwy, uparty i ważniejszy niż inni. Marnujesz to, co masz. Sen  zwiastuje Ci korzyści ekonomiczne. Twoje życie się unormuje, jeśli pozbędziesz się chciwości.

Krwawy stolec (krew w stolcu)

Sennik zaleca: zastanów się nad swoimi działaniami. Wygląda na to, że kiedyś postąpiłeś źle i dziś tego żałujesz. Sen mówi, że wkrótce naprawisz błędy, aby nie ponosić dalszych konsekwencji. Nie lekceważ przesłania tego snu.

Dotykać fekaliów

Wszystko pójdzie po Twojej myśli. Odniesiesz wielki sukces, sen oznacza obfitość finansową. Działaj.

Sennik przewiduje, że otrzymasz sporą sumę pieniędzy. Może to być spadek, nagroda, ale też zapłata za jakąś dodatkową pracę. Ciesz się, ale nie zmarnuj tego co otrzymasz.

Pobrudzić się fekaliami

W Twojej rodzinie toczą się dyskusje, spory, to bardzo na Ciebie wpływa. Czujesz, że nie jesteś w stanie rozwiązać tego problemu. Twoja sytuacja jest trudna. jesteś wyczerpany.

Inne znaczenie snu zapewnia, że Twoja praca się opłaci. Zyskasz uznanie, awans i lepsze dochody. Skorzystaj z okazji.

Sen mówi też, że musisz dojrzeć. Czasami zachowujesz się dziecinnie, za co jesteś krytykowany. Nadszedł czas, aby zostawić przeszłość za sobą i dorosnąć.

Jeśli ktoś pobrudził Cię fekaliami oznacza to, że masz sekrety i boisz się, że wyjdą na jaw. Jeśli ciąży Ci jakieś kłamstwo, lepiej się do niego przyznać. Uważaj, jeśli masz skłonność do oszukiwania, bo każde słowo powróci do Ciebie i uderzy ze zdwojoną siłą.

Rozrzucać fekalia

Możesz mieć z kimś konfrontację. Bądź ostrożny, ponieważ osoba, z którą się zmierzysz, jest bardzo inteligentna i ma strategię niszczenia Cię emocjonalnie i moralnie. Pomyśl, czy warto w ogóle zaczynać z nią walkę.

ekskrementy sen

Bawić się odchodami

Masz nieodpowiedzialne podejście do jakiś spraw. Przywiązujesz dużą wagę do posiadanych rzeczy i czasami czujesz się przez nie uwięziony. Boisz się odpowiedzialności.

Sennik zauważa, że masz  problemy rodzinne, jesteś skory do sporów, a nawet bójek z innymi ludźmi. Sen ostrzega Cię, że możesz znaleźć się w upokarzającej i zawstydzającej sytuacji.

Rzucać fekaliami

Znaczenie snu zapowiada straty w sprawach ekonomicznych, rodzinnych i osobistych. Zrani Cię to emocjonalnie. Przed Tobą trudny okres. Będziesz zdenerwowany. Jeśli masz firmę, możesz dużo stracić.

Spać w odchodach (fekalia w łóżku)

Jesteś bardzo nieszczęśliwy, zawstydzony z powodu czegoś nieprzyjemnego, co zrobiłeś. Ten sen oznacza, że ​​zdajesz sobie sprawę z tego, co dzieje się wokół Ciebie. Pora zacząć działać i naprawić szkody.

Bielizna poplamiona kupą

Sen jest znakiem, że nie radzisz sobie dobrze. Twoja psychika wymaga  wsparcia. Ten sen wskazuje również, że nie masz wystarczających możliwości, aby spełnić swoje cele, co powoduje frustrację. Odpocznij i zastanów się jeszcze raz nad wszystkim. Poszukaj pomocy i wsparcia.

Odchody dziecka (pielucha z kupą)

Ten sen pokazuje, że dziecko będzie się wyróżniać, a Ty będziesz mógł to obserwować i cieszyć się. Wspieraj jego rozwój, rozwijaj zainteresowania i doceniaj osiągnięcia.

Zapach kupy

Masz w sobie dużo skromności. Chronisz swoją prywatność i nie pozwalasz nikomu wkraczać do swojego życia. Umiesz być asertywny i wiesz kiedy powiedzieć „nie”. Taka postawa zapewnia Ci poczucie komfortu i prywatności.

Wdepnąć w kupę 

To wróżba powodzenia finansowego. Zwłaszcza jeśli prowadzisz własną firmę, czeka Cię udany okres. Problemy finansowe odejdą do przeszłości.

Dużo fekaliów

Przemyśl dokładnie, jak wydajesz lub inwestujesz pieniądze. Możliwe, że grasz w gry losowe lub pożyczasz innym pieniądze i nie otrzymujesz zwrotu. Przeanalizuj działania finansowe, bo możesz sporo stracić.

Znaczenie snu: ekskrementy

 • Ludzkie odchody – w pracy będzie wszystko dobrze się układać
 • Odchody zwierząt – nie działaj impulsywnie
 • Robić kupę – musisz szybko działać
 • Wypróżnić się przy innych – ludzie wprawią Cię w zakłopotanie
 • Biegunka – przygotowujesz się do ważnej zmiany
 • Zaparcie – zamykasz się w sobie
 • Krwawy stolec (krew w stolcu) – zastanów się nad swoimi działaniami
 • Dotykać fekaliów – odniesiesz sukces
 • Pobrudzić się fekaliami – Twoja praca się opłaci
 • Rozrzucać fekalia – możesz mieć z kimś konfrontację
 • Bawić się odchodami – jesteś nieodpowiedzialny
 • Rzucać fekaliami – poniesiesz straty
 • Spać w odchodach (fekalia w łóżku) – napraw szkody
 • Bielizna poplamiona kupą – poszukaj pomocy i wsparcia psychicznego
 • Odchody dziecka (pielucha z kupą) – ciesz się osiągnięciami dziecka
 • Zapach kupy – chronisz swoją prywatność 
 • Wdepnąć w kupę – problemy finansowe odejdą do przeszłości
 • Dużo fekaliów – przeanalizuj działania finansowe
Ekskrementy
Ekskrementy

Sennik mistyczny – ekskrementy

Znaczenie snu eksrementy

Znaczenie snu ekskrementy

Jeżeli sen ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, może to być znak, iż na jawie, być może tylko podświadomie, zmagasz się z jakimiś problemami emocjonalnymi, być może związanymi z niemożnością zaakceptowania samego siebie.

Przez ten sen Twoja podświadomość daje Ci znak, że u podłoża tych problemów leży najprawdopodobniej zbyt rygorystyczne wychowanie, jakiemu zostałeś poddany i nawet dziś, po latach, wywiera to na Ciebie negatywne skutki.

Oceń sennik

Znaczenie snu Ekskrementy

Opisz swój sen związany z symbolem Ekskrementy i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen