Elektryczność

Znaczenie snu elektryczność

Znaczenie snu elektryczność

Gdy we śnie czujesz, że jesteś naelektryzowany, jest to znak, że wkrótce Twoim udziałem staną się zupełnie nowe doznania, które wywrą na Tobie ogromne wrażenie.

Iskry elektryczne pojawiające się w Twoim śnie oznaczają, że po gorącym romansie opamiętasz się i zaczniesz trzeźwiej patrzeć na swoją sytuację.

Światło elektryczne to ostrzeżenie, iż znajdujesz się albo niebawem się znajdziesz w jakimś ogromnym niebezpieczeństwie i może nawet być zagrożone Twoje życie, dlatego musisz być niezwykle ostrożny.

Jeśli śni Ci się, że zwiedzasz elektrownię albo po prostu ją widzisz, jest to zapowiedź jakiegoś ważnego spotkania, w którym weźmiesz udział w najbliższym czasie, zaś jeśli pracujesz w elektrowni, możesz spodziewać się, że niebawem ktoś powierzy Ci wykonanie bardzo ważnego i odpowiedzialnego zadania.

Motyw porażenia prądem zapowiada najczęściej miłość od pierwszego wejrzenia, zaś brak prądu – ogólne zniechęcenie, brak energii i osłabienie Twojego organizmu.

Jeśli we śnie widzisz jakieś urządzenie elektryczne, jest to dla Ciebie sygnał, iż wkrótce pojawią się przed Tobą nowe, większe możliwości zawodowe.

Wymiana bezpiecznika wieszczy straty finansowe bądź niepowodzenia na gruncie zawodowym.

Oceń sennik

Znaczenie snu Elektryczność

Opisz swój sen związany z symbolem Elektryczność i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen