Embrion

Znaczenie snu embrion

Znaczenie snu embrion

Jest to symbol mający wiele różnych znaczeń. Może na przykład wskazywać na jakieś plany bądź uczucia, które dopiero w Tobie kiełkują i minie sporo czasu, zanim ostatecznie się coś z nich wyklaruje.

Może to być również sygnał, iż na jawie z jakiegoś powodu nie czujesz się bezpiecznie i chciałbyś znaleźć miejsce, w którym wreszcie mógłbyś się tak poczuć albo osobę, która byłaby dla Ciebie ostoją spokoju i oparciem.

I wreszcie, może to być również znak od Twojej podświadomości, że powinieneś rozwijać się pod jakimś względem, a nie poprzestawać na obecnej sytuacji, która obiektywnie pozostawia wiele do życzenia.

Jeśli śni Ci się, że jesteś embrionem, jest to bardzo jednoznaczny znak, sygnalizujący, że właśnie zaczynasz nowy etap swego życia i tylko od Ciebie zależy, czy będzie on dobry, czy zły.

Oceń sennik

Znaczenie snu Embrion

Opisz swój sen związany z symbolem Embrion i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen