Encyklopedia

Znaczenie snu encyklopedia

Znaczenie snu encyklopedia

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że jesteś człowiekiem obdarzonym dobrą pamięcią, dzięki czemu imponujesz innym swoją wiedzą, ale jednocześnie masz problem z tym, iż za bardzo polegasz na wiedzy zdobytej z książek i nie wykazujesz się wyobraźnią ani polotem.

Może to również być sygnał od Twojej podświadomości, że powinieneś w jakiejś konkretnej sytuacji skorzystać z wielkich zasobów doświadczenia życiowego, jakimi dysponujesz, ale jak na razie nie robisz z nich właściwego użytku.

Jeśli śnisz, że czytasz encyklopedię, może to być sygnał, iż posiadasz talent pisarski i powinieneś go w sobie rozwijać, bo możesz osiągnąć w tej dziedzinie duże sukcesy.

Przeglądanie encyklopedii to ostrzeżenie, byś na jawie w żadnej sytuacji nie zachowywał się nierozważnie, bowiem nawet jeśli dana kwestia wyda Ci się błaha i niewarta większej ostrożności, może mieć dla Ciebie bardzo poważne konsekwencje.

Oceń sennik

Znaczenie snu Encyklopedia

Opisz swój sen związany z symbolem Encyklopedia i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen