Fantazje erotyczne

Znaczenie snu fantazje erotyczne

Znaczenie snu fantazje erotyczne

Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, jest to najprawdopodobniej oznaka tego, iż na jawie brakuje Ci bliskości drugiej osoby i marzysz, by obdarzyć kogoś odwzajemnionym uczuciem. Chciałbyś kochać i czuć, że również jesteś przez kogoś kochany miłością głęboką i absolutnie bezwarunkową, ale w głębi serca nie wierzysz, by było to możliwe.

Twoja podświadomość daje Ci też w ten sposób znak, że powinieneś posłuchać w tej materii swojej intuicji, bowiem bardzo możliwe, że podpowie Ci ona, na kogo powinieneś skierować swoją uwagę. Będzie to dla Ciebie najlepsze możliwe wyjście, bowiem słuchając tego, co podpowiada Ci Twój wewnętrzny głos, masz większe szanse poznać kogoś, kto obdarzy Cię wielką miłością aniżeli wówczas, gdy będziesz polegał tylko na swoim zdrowym rozsądku, który nie zawsze jest najlepszym doradcą, a na pewno nie w tak delikatnej materii jaką są sprawy uczuciowe.

Oceń sennik

Znaczenie snu Fantazje erotyczne

Opisz swój sen związany z symbolem Fantazje erotyczne i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen