Fartuch

Znaczenie snu fartuch

Znaczenie snu fartuch

Jeżeli śni Ci się, że nosisz fartuch, jest to dla Ciebie ostrzeżenie od Twojej podświadomości, że nie powinieneś tyle pracować, ponieważ jest to nie tylko niedobre dla Twego zdrowia i kontaktów z innymi ludźmi, ale możesz być również zagrożony pracoholizmem.

Jeśli nosisz brudny fartuch, jest to znak, że obecna praca nie satysfakcjonuje Cię, bo nie możesz się w niej w żaden sposób rozwijać i powinieneś poszukać sobie czegoś bardziej odpowiedniego dla Ciebie.

Łatanie fartucha to zwiastun jakichś ważnych informacji, które niebawem do Ciebie dotrą.

Kiedy we śnie mężczyzny pojawia się męski fartuch roboczy, jest to dla niego znak, iż w najbliższym czasie czeka go większa niż zwykle ilość obowiązków, zaś gdy symbol ten pojawia się we śnie kobiety, jest to zapowiedź jej problemów z mężczyznami.

Kobiecy fartuch domowy we śnie mężczyzny może zapowiadać złą sytuację w domu i kłótnie z najbliższą rodziną, zaś we śnie kobiety – większą niż zazwyczaj ilość zajęć, jakim będzie musiała podołać.

Gdy we śnie mężczyzny pojawia się ozdobny kobiecy fartuszek, jest to dla niego sygnał, iż zanadto lubi towarzystwo kobiet i wkrótce przekona się, że nie wychodzi mu to na dobre, zaś we śnie kobiety zwiastuje jakąś niespodziankę albo wizytę jakiejś lubianej osoby.

Uczniowski fartuch to sygnał, iż wkrótce dostaniesz lekcję od życia.

Motyw prania fartucha to sygnał od Twojej podświadomości, że jesteś nadmiernie skupiony na dążeniu do perfekcji i przez to nie dostrzegasz przyjemności życia.

Jeśli śni Ci się, że ubierasz kogoś w fartuch, może to być znak, że ktoś darzy Cię skrytym uczuciem – jeśli uważnie rozejrzysz się dokoła, być może dowiesz się, kto to jest.


Znaczenie snu Fartuch

Opisz swój sen związany z symbolem Fartuch

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen