Festiwal

Znaczenie snu festiwal

Znaczenie snu festiwal

Jeśli śni Ci się, że uczestniczysz w festiwalu, bez względu na to, jakiego rodzaju jest to impreza, może to być znak, że na jawie jesteś zbyt mocno oderwany od rzeczywistości i masz tendencję do bujania  w obłokach. Mimo iż na razie wydaje Ci się, że jest to zupełnie nieszkodliwa sytuacja, a nawet możesz myśleć, że jest to dla Ciebie bardzo dobre, bo w ten sposób koloryzujesz sobie szarą rzeczywistość, większość Twych problemów bierze się właśnie z tego, że nie umiesz realnie oceniać swojej sytuacji. Twoja podświadomość daje Ci poprzez ten sen znak, że wkrótce możesz się o tym bardzo boleśnie przekonać, więc jak najszybciej powinieneś zejść z obłoków na ziemię i nauczyć się twardo po niej stąpać.

Kiedy śni Ci się, że idziesz na festiwal, jest to zapowiedź właśnie rozpoczynającej się dobrej passy w Twoim życiu. Powodzenie będzie Ci sprzyjać w niemal wszystkich dziedzinach Twojego życia, ale na szczególnie dobrą sytuację możesz liczyć zwłaszcza w sferze finansowej.

Oceń sennik

Znaczenie snu Festiwal

Opisz swój sen związany z symbolem Festiwal i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen