Film

Znaczenie snu film

Znaczenie snu film

Jeśli we śnie oglądasz film, może to oznaczać, iż na jawie czujesz się bardzo znudzony monotonią swojego życia i chciałbyś wprowadzić do niego jakieś urozmaicenie.

Kiedy oglądasz film, który zawiera sceny z Twojego życia, oznacza to, że dręczą Cię jakieś wydarzenia z przeszłości, z którymi z jakiegoś powodu jeszcze się nie uporałeś. Twoja podświadomość daje Ci również w ten sposób do zrozumienia, iż nie powinieneś już wracać do tego, co nieodwracalnie minęło, a raczej skupić się na tym, co jest teraz i co może przynieść Ci przyszłość.

Urwany film to znak, że powinieneś w końcu zacząć robić coś konstruktywnego.

Gdy występujesz w filmie, jest to znak, że wkrótce zawrzesz znajomość z kimś, kto jest pod jakimś względem lepszy od Ciebie i cieszy się dużymi wpływami. Jest to bardzo ważne, byś prawidłowo poprowadził tę znajomość, gdyż w przyszłości możesz wiele dzięki niej zyskać.

Jeśli śni Ci się, że jesteś producentem filmowym, jest to zwiastun ogólnie pojmowanej pomyślności i przepowiednię tę możesz odnieść do wszystkich dziedzin swojego życia.

Film rysunkowy to znak od Twej podświadomości, że żyjesz zbyt mocno oderwany od rzeczywistości, bujając w chmurach, z których powinieneś w końcu zejść na ziemię i nauczyć się realnie oceniać swoją życiową sytuację.

Film czarno – biały to sygnał, iż obecnie masz jakieś problemy emocjonalne albo w inny sposób daje Ci się we znaki fakt, iż Twoja przeszłość nie była szczególnie szczęśliwa i wzrastałeś pozbawiony ciepła oraz miłości.

Film kolorowy może odzwierciedlać Twe żywione na jawie, prawdopodobnie w pełni świadomie, pragnienie powrócenia do przeszłości, najczęściej do jakiegoś konkretnego okresu, za którym z jakiegoś powodu bardzo tęsknisz. Jest to również ostrzeżenie od Twojej podświadomości, że sentymentalizm ten jest Ci całkowicie zbędny, bo przecież doskonale wiesz, że nie możesz powtórzyć tego, co było i powinieneś skupić się na tym, co jest tu i teraz, bo wracanie do przeszłości hamuje Twoje obecne działanie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Film

Opisz swój sen związany z symbolem Film

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen