Filmowy aktor/aktorka

Znaczenie snu filmowy aktor

Znaczenie snu filmowy aktor

Ogółem symbol ten może oznaczać, że na jawie, być może tylko podświadomie, żywisz wielką tęsknotę za czymś zupełnie nieosiągalnym. Dążenie do tego znikającego punktu całkowicie pochłania Twoją uwagę i angażuje energię, a ponadto sprawia, że nie widzisz, iż blisko Ciebie jest szczęście. Zamiast gonić za tym, czego nigdy nie dogonisz, powinieneś raczej uważnie rozejrzeć się wokół siebie, bowiem najprawdopodobniej to, czego brakuje Ci w życiu, znajduje się w zasięgu Twoich rąk, wystarczy je tylko wyciągnąć.

Gdy śnisz, że jesteś aktorem albo aktorką filmową, jest to zapowiedź, że na jawie jesteś otoczony jakimś bardzo miłym towarzystwem, wśród którego doskonale się czujesz i chciałbyś z tymi ludźmi spędzać jak najwięcej czasu. Jeśli zaś nie możesz tego obecnie o sobie powiedzieć, sen ten jest znakiem, że wkrótce sytuacja taka stanie się Twoim udziałem.

Oceń sennik

Znaczenie snu Filmowy aktor/aktorka

Opisz swój sen związany z symbolem Filmowy aktor/aktorka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen