Fiołek

Znaczenie snu fiołek

Znaczenie snu fiołek

Ogółem sen ten może sygnalizować, że na jawie potrzebujesz ciepła rodzinnego i bliskości drugiej osoby. Może to być również nawiązanie do jakichś wydarzeń z przeszłości, do których chciałbyś wrócić albo do powrotu do których zmusza Cię Twoja podświadomość.

Jeśli śnisz, że widzisz fiołka, jest to znak, że Twoje dotychczasowe poglądy przestały Cię satysfakcjonować lub też doszedłeś do wniosku, że nie mogą Ci one przynieść żadnych korzyści i dlatego zamierzasz odtąd być człowiekiem mniej dbającym o życie w zgodzie z nakazami moralnymi. Symbol ten może również symbolizować szczęśliwą miłość, którą cieszysz się na jawie albo którą dopiero niedługo znajdziesz.

Jeśli śnisz, że wąchasz fiołki, jest to znak, że ludzie z Twego otoczenia darzą Cię wielką sympatią i szacunkiem dzięki Twej wrodzonej skromności. Są do Ciebie bardzo życzliwie nastawieni i gotowi są pospieszyć Ci z pomocą zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebował.

Gdy śni Ci się, że zrywasz, wręczasz komuś albo sam otrzymujesz fiołki, jest to zapowiedź, że niebawem znajdziesz wielkie szczęście w miłości.

Oceń sennik

Znaczenie snu Fiołek

Opisz swój sen związany z symbolem Fiołek i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen