Flaga

Znaczenie snu flaga

Znaczenie snu flaga

Kiedy śni Ci się, że widzisz powiewającą flagę, jest to niestety niepomyślny znak, zapowiadający dla Ciebie jakieś bliżej nieokreślone przykrości czy cierpienia.

Niesienie flagi oznacza, że będziesz cieszył się wielkim poważaniem ze strony swego otoczenia, zaś pochylanie jej sygnalizuje, że na jawie odczuwasz żal z powodu jakiegoś nieodpowiedniego zachowania.

Czarna flaga to przestroga, że masz w swoim otoczeniu kogoś, kto żywi względem Ciebie wrogie uczucia.

Zabłocona lub w inny sposób ubrudzona może oznaczać, że wkrótce  w wyniku jakiegoś nieszczęśliwego splotu okoliczności pozbawisz się godności i honoru.

Podarta sygnalizuje, że w najbliższym czasie ktoś będzie starał się ograniczać Twą swobodę i niezależność, zaś zwinięta może zapowiadać problemy zdrowotne osoby, którą darzysz przyjaźnią.

Jeśli śni Ci się, że trzymasz flagę narodową, jest to znak, że będziesz miał okazję zrobić coś dobrego dla swojej ojczyzny.

Gdy widzisz domy udekorowane flagami, może to zapowiadać niespokojną sytuację społeczną.

Kiedy machasz flagą, jest to znak, że nadchodzi dla Ciebie dobra passa.

Oceń sennik

1 sen

  1. Renia

Znaczenie snu Flaga

Opisz swój sen związany z symbolem Flaga i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen