Forteca

Znaczenie snu forteca

Znaczenie snu forteca

Ogółem jest to dobra przepowiednia na najbliższą oraz dalszą przyszłość, zwiastująca, iż Twoje życie będzie spokojne i pełne harmonii. Nie będziesz miał żadnych poważniejszych problemów ani nieporozumień z tymi, na których Ci zależy.

Jeśli śni Ci się, że mieszkasz w fortecy, może to być sygnał, iż na jawie masz tendencję do zamykania się w sobie i odcinania się od świata zewnętrznego. Pewnie wiesz, dlaczego to robisz, ale powinieneś uświadomić sobie, że tak naprawdę pod wieloma względami nie jest to dla Ciebie dobre i musisz przemyśleć, czy nie lepiej byłoby zmienić swe nastawienie do ludzi i do świata.

Gdy śnisz, że jesteś więźniem fortecy, może to być ostrzeżenie, iż osoba, którą uważasz za przyjaciela, a którym tak naprawdę nie jest, może być przyczyną Twych poważnych kłopotów, ale nie wiadomo, czego dokładnie może to dotyczyć.

Kiedy śnisz, że więzisz kogoś w fortecy, jest to sygnał, iż masz wielkie zdolności przywódcze i organizatorskie i dzięki nim jesteś w stanie osiągnąć w życiu bardzo wiele.

Szturmowanie fortecy to znak od Twej podświadomości, że masz skłonności do ustawiania sobie poprzeczki zbyt wysoko i przeceniania swoich możliwości, stąd Twoje liczne rozczarowania i frustracje. Powinieneś starać się bardziej realnie oceniać swoje szanse i zaczynać od łatwiejszych celów. Symbol ten we śnie mężczyzny może oznaczać też, że czuje on wielki pociąg do niedostępnych kobiet, bo ma nadzieję, że będzie tym, któremu uda się usidlić taką nieprzystępną osobę.

Oceń sennik

Znaczenie snu Forteca

Opisz swój sen związany z symbolem Forteca i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen