Fortepian

Znaczenie snu fortepian

Znaczenie snu fortepian

Jeśli śni Ci się, że kupujesz fortepian, jest to znak, że w najbliższym czasie czekają Cię jakieś wielkie, nieplanowane wydatki, które poważnie nadwerężą Twój budżet. Możliwe również, że z jakiegoś powodu będziesz musiał wydać znacznie więcej pieniędzy, aniżeli początkowo planowałeś.

Stary fortepian jest dla Ciebie sygnałem ostrzegawczym dotyczącym Twojego zachowania na jawie – ogółem lub w jakiejś konkretnej kwestii.

Jeżeli grasz na fortepianie, oznacza to, że w najbliższym czasie zmarnujesz wiele czasu na niepotrzebne zajęcia.

Gdy widzisz człowieka grającego na fortepianie, może to być dla Ciebie sygnał od Twojej podświadomości, iż jest w Twoim otoczeniu ktoś, kto chce Cię wykorzystać, a raczej wykonywaną przez Ciebie pracę.

Kiedy we śnie słyszysz jak ktoś gra smutną melodię, jest to zapowiedź, iż w najbliższym czasie będziesz miał doskonałe samopoczucie i raczej nie zdarzy się nic, co mogłoby mu zagrozić.

Jeśli zaś słyszysz wygrywaną przez kogoś wesołą melodię, jest to zwiastun jakiejś miłej wiadomości, jaką niebawem powinieneś otrzymać, ale nie wiadomo, czego dokładnie może ona dotyczyć.

Oceń sennik

Znaczenie snu Fortepian

Opisz swój sen związany z symbolem Fortepian i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen