Fotel

Znaczenie snu fotel

Znaczenie snu fotel

Jeśli śni Ci się, że siedzisz w fotelu, może to być zachęta od Twojej podświadomości do tego, byś zmotywował się do wytężonej i bardziej starannej pracy, bo możesz wówczas odnieść znaczny sukces.

Stary fotel to znak, że uda Ci się zdobyć wielki majątek i wszystko to zawdzięczał będziesz wyłącznie zaletom swego umysłu.

Bujany fotel to zapowiedź, iż w najbliższym czasie będziesz odczuwał wielkie zadowolenie wynikające z Twojej ogólnej sytuacji życiowej.

Jeśli śni Ci się, że widzisz w fotelu bujanym swoją matkę albo żonę, jest to znak, że w najbliższym czasie przeżyjesz bliżej nieokreśloną wielką radość, a jeśli swojego ojca – może to być zwiastun rozłąki z jakąś bliską Ci osobą.

Pusty bujany fotel oznacza, że niebawem stracisz kogoś bliskiego, ale nie wiadomo, co będzie tego przyczyną – śmierć, wyjazd, a może jeszcze coś innego.

Oceń sennik

Znaczenie snu Fotel

Opisz swój sen związany z symbolem Fotel i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen