Fotografia

Znaczenie snu fotografia

Znaczenie snu fotografia

Jeżeli we śnie widzisz własną fotografię, jest to zachęta ze strony Twojej podświadomości do tego, byś poczynił jakieś kroki w celu zgłębienia swojej osobowości i lepszego poznania samego siebie. Jest to bardzo ważne, bo dzięki temu będziesz w stanie uniknąć wielu błędów, które obecnie popełniasz.

Jeśli śnisz, że po prostu oglądasz fotografie, może to być sygnał, iż na jawie starasz się jakoś zanalizować minione wydarzenia i zrozumieć to, co przeżyłeś, musisz jednak wiedzieć, że wszystko ma swój sens i każde doświadczenie wzbogaca Cię o  ważną życiową mądrość. Nawet jeśli teraz tego nie widzisz, z pewnością kiedyś dojdziesz do wniosku, że miało to dla Ciebie duże znaczenie.

Fotografie znajomej Ci osoby mogą zapowiadać, że wasze wzajemne relacje będą się doskonale układać, zaś kogoś obcego – zapowiadają, że wkrótce zawrzesz nową, istotną dla Ciebie pod jakimś względem znajomość.

Jeśli śnisz, że dostajesz od kogoś fotografie, jest to ostrzeżenie, że masz wokół siebie nieuczciwych ludzi i musisz zachować dużą ostrożność jeśli nie chcesz stać się ofiarą ich niecnych działań.

Fotografowanie kogoś znajomego oznacza, że możesz się bezpowrotnie rozstać z tą osoba, zaś jeśli fotografujesz kogoś nieznajomego, może to zapowiadać, iż zawrzesz jakąś nową znajomość, ale szybko dobiegnie ona końca.

Jeśli fotografujesz samego siebie, oznacza to, że masz przed sobą długie życie, zaś jeśli drzesz fotografie, jest to sygnał, iż nie potrafisz pogodzić się ze swoją przeszłością albo nie wybaczyłeś komuś, kto Cię w jakiś sposób skrzywdził. Stale Cię to dręczy i nie odzyskasz spokoju ducha jeśli się z tym nie uporasz, ostatecznie zamykając za sobą ten rozdział.

Wklejanie fotografii do albumu zapowiada, że w najbliższym czasie będziesz musiał załatwić wiele uciążliwych urzędowych spraw.

Oceń sennik

Znaczenie snu Fotografia

Opisz swój sen związany z symbolem Fotografia i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen