Furia

Znaczenie snu furia

Znaczenie snu furia

Jeżeli we śnie wpadasz w furię, jest to zapowiedź, iż niebawem poważnie pokłócisz się z przyjacielem i możesz wpaść w tak wielki gniew, że nie będziesz nad sobą panował i możliwe, że wyrządzisz mu jakąś krzywdę czy choćby zranisz go, mówiąc o jedno słowo za dużo.

Jeśli śnisz o jakimś człowieku wpadającym w furię, jest to znak, że w najbliższym czasie będzie Ci się źle wiodło w życiu towarzyskim – czeka Cię wiele nieporozumień, a może nawet kłótni ze znajomymi i przyjaciółmi. Symbol ten oznacza też, że nie będziesz mógł również narzekać na nadmiar szczęścia w interesach, a nawet mogą Cię spotkać poważne straty finansowe.

Jeśli śni Ci się ktoś, kogo kochasz i osoba ta wpada w furię, jest to zapowiedź wielkich nieporozumień między osobami pozostającymi w związku. Jeśli nie możesz odnieść tej przepowiedni do siebie, najpewniej dotyczy ona kogoś innego z Twego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół – kto obecnie pozostaje w związku.

Oceń sennik

Znaczenie snu Furia

Opisz swój sen związany z symbolem Furia i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen