Furtka

Znaczenie snu furtka

Znaczenie snu furtka

Jeżeli śnisz, że otwierasz furtkę, przechodzisz przez nią lub ją zamykasz, jest to znak, że obdarzysz lub już obdarzyłeś przyjaźnią niewłaściwą osobę i poniesiesz z tego powodu jakieś bliżej nieokreślone straty.

Jeśli zostawiasz furtkę otwartą, może to być ostrzeżenie, iż niebawem padniesz ofiarą kradzieży, więc musisz mieć się na baczności, bo może wówczas uda Ci się tego uniknąć.

Otwarta furtka zapowiada utratę czegoś ważnego i cennego, zaś zamknięta jest dla Ciebie ostrzeżeniem, byś w najbliższym czasie nie angażował się w żadne nowe przedsięwzięcia, bo najpierw musisz dokończyć to, co już zacząłeś.

Jeśli śni Ci się, że z jakiegoś powodu nie możesz przejść przez otwartą furtkę, jest to znak, iż na jawie masz jakieś wielkie zahamowania i kompleksy, które utrudniają Ci normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Wydaje Ci się, że ogólnie albo w jakiejś konkretnej kwestii jesteś nie dość dobry, ale powinieneś uświadomić sobie, że nikt nie jest idealny i nawet ludzie, których za takich uważasz, mają swoje wady, tylko umiejętnie je ukrywają.

Oceń sennik

Znaczenie snu Furtka

Opisz swój sen związany z symbolem Furtka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen