Fuzja

Znaczenie snu fuzja

Znaczenie snu fuzja

Jeżeli śni Ci się, że nosisz przy sobie fuzję, jest to sygnał, że na jawie żywisz jakieś niedobre, nieuczciwe zamiary wobec kogoś i podświadomie doskonale zdajesz sobie sprawę, iż nie powinieneś tak postępować i dręczy Cię to, czego wyrazem jest ów sen.

Nienabita fuzja to znak, że wkrótce dowiesz się, iż ktoś, kogo uważasz za w pełni Ci oddanego przyjaciela, nie zachowuje się w stosunku do Ciebie do końca uczciwie.

Jeśli śni Ci się, że strzelasz z fuzji, jest to ostrzeżenie, że wkrótce ktoś wywoła Twój wielki gniew i powinieneś pilnować się, by nie dać mu się ponieść.

Jeżeli we śnie widzisz człowieka z fuzją, jest to przestroga, byś nie ulegał cudzym wpływom, bo najprawdopodobniej w najbliższym czasie ktoś będzie próbował Cię zmanipulować, by w jakiś sposób wykorzystać Cię do własnych celów.

Oceń sennik

Znaczenie snu Fuzja

Opisz swój sen związany z symbolem Fuzja i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen