Gąbka

Znaczenie snu gąbka

Znaczenie snu gąbka

Ogólnie symbol ten oznacza, iż jesteś na jawie zanadto beztroski i mimo iż doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, iż jesteś obiektem plotek, nie przejmujesz się tym kompletnie. Jednak nie jest to dla Ciebie dobre i koniecznie musisz coś z tym zrobić, gdyż jeśli dalej tak będzie wyglądać Twoja sytuacja, rychło stracisz szacunek w oczach jakiejś ważnej, potężnej osoby, która ma istotny wpływ na Twoje życie w jakimś jego wymiarze.

Jeśli śni Ci się, że trzymasz gąbkę, jest to niezawodny znak, iż na jawie ktoś wykorzysta Cię finansowo, a Ty nie będziesz mógł nic na to poradzić.

Gdy we śnie myjesz się gąbką, oznacza to, że masz w sobie siłę konieczną do bronienia swego dobrego imienia przed zakusami tych, którzy chcą Ci zaszkodzić, musisz jednak zebrać w sobie cała siłę woli, by to udowodnić.

Oceń sennik

Znaczenie snu Gąbka

Opisz swój sen związany z symbolem Gąbka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen