Gady

Znaczenie snu gady

Znaczenie snu gady

Ogólnie symbol ten jest sygnałem, że na jawie jesteś bardzo rozsądnym człowiekiem i do wszystkiego potrafisz podejść z rozwagą, zachowując zimną krew nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Ale znak ten może też mieć bardziej negatywny wydźwięk i wskazywać, że jesteś człowiekiem chłodnym, nie ulegasz swoim emocjom i wobec wszystkich trzymasz dystans, więc jesteś uważany za osobę pozbawioną wyższych uczuć i z nikim nie jesteś blisko. Gad pojawiający się we śnie może tez być symbolem osoby, która na jawie udaje, że Ci sprzyja, a tak naprawdę knuje za Twoimi plecami i bardzo się stara, by Ci zaszkodzić.

Gdy śni Ci się, że jesteś atakowany przez gada, jest to ostrzeżenie przed problemami, jakie już wkrótce staną się Twoim udziałem.

Zabicie gada we śnie to dobry znak, gdyż zapowiada, że uda Ci się skutecznie pokonać kogoś, z kim od dawna rywalizowałeś w jakiejś ważnej dla Ciebie sprawie.

Śniący Ci się martwy gad zapowiada kłótnię w Twoim najbliższym otoczeniu, ale nie obawiaj się, gdyż niekoniecznie musisz być stroną w tym sporze, być może wszystko rozegra się obok Ciebie.

Kiedy we śnie zostaniesz ukąszony przez gada, jest to ostrzeżenie, byś wykazał się większą przyzwoitością, gdyż na razie Twoja moralność pozostawia sporo do życzenia.

Oceń sennik

1 sen

  1. Barbara

Znaczenie snu Gady

Opisz swój sen związany z symbolem Gady i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen