Galeria

Znaczenie snu galeria

Znaczenie snu galeria

Jeżeli śni Ci się, że jesteś w galerii, oznacza to, że wkrótce odwiedzisz kogoś ze znajomych lub krewnych.

Galeria, w której znajduje się duży wybór obrazów, to znak, że będziesz musiał złożyć komuś nudną wizytę i w ogóle nie będziesz miał na to ochoty, ale z jakiegoś powodu nie masz innego wyjścia.

Jeśli we śnie znajdujesz się na galerii w loży teatralnej, jest to znak, iż ktoś, za czyim towarzystwem nie przepadasz, złoży Ci jakąś propozycję, a Ty najprawdopodobniej z jakiegoś powodu nie będziesz mógł owemu człowiekowi odmówić.

Gdy we śnie nudzisz się w galerii, oznacza to, iż ktoś z Twoich bliższych krewnych zaangażuje się w nieodpowiednią dla niego relację uczuciową i dobrze byłoby, gdybyś postarał się jakoś interweniować.

Duża galeria z towarami to znak, że uda Ci się korzystnie zainwestować pieniądze albo trafić na jakąś okazję zakupową, dzięki której zaoszczędzisz sporą sumę.

Kiedy śni Ci się, że podziwiasz eksponaty w galerii, jest to dla Ciebie sygnał, że nie powinieneś spieszyć się z podjęciem jakiejś decyzji jeżeli nie jesteś na to jeszcze gotów, zaś jeśli nie widzisz dobrego wyjścia z tej sytuacji, to być może oznacza to, iż powinieneś poszukać zupełnie nowego rozwiązania.

Zwiedzanie galerii to ogólnie pomyślny znak i możesz go odnieść do wszystkich sytuacji, jakie aktualnie mają miejsce w Twoim życiu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Galeria

Opisz swój sen związany z symbolem Galeria i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen