Garaż

Znaczenie snu garaż

Znaczenie snu garaż

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że wkrótce będziesz musiał ponieść duże wydatki finansowe, które poważnie nadszarpną Twój budżet lub nawet całkowicie go zrujnują. Zapowiada to także niepomyślne wydarzenia w Twoim życiu i niemiłe sytuacje, w jakich się znajdziesz.

Jeśli we śnie wjeżdżasz do garażu, oznacza to, że uda Ci się zaakceptować nową sytuację, jaka od niedawna ma miejsce w Twoim życiu albo dopiero w nim zagości. Nawet jeśli na początku będzie Ci się to wydawało niemożliwe, z czasem zaczniesz przyzwyczajać się do nowych okoliczności, aż w końcu poczujesz się całkiem komfortowo.

Jeżeli śni Ci się garaż z wjazdem do podziemia, oznacza to, iż na jawie czujesz się niepewnie w jakiejś sytuacji, w jakiej się znalazłeś lub ogólnie trudno jest Ci znaleźć odpowiedzi na dręczące Cię pytania i odnaleźć się w życiu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Garaż

Opisz swój sen związany z symbolem Garaż i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen