gasienica sennik

Gąsienica

Sennik Gąsienica

Sen o gąsienicy często symbolizuje dobro, niesie ze sobą symbol zmiany i dobrych wibracji, odzwierciedla nadejście sukcesu.

Gąsienica może stać się motylem, a to wskazuje na rozwój osobisty i nowe możliwości. Reprezentuje dojrzałość, możesz patrzeć na świat inaczej, z większą radością i spokojem.

Co znaczy sen o gąsienicy?

Wielka gąsienica

Sen o gigantycznej gąsienicy oznacza przemianę i szczęście. Dokonasz znaczących zmian. Znaczenie snu sugeruje jednak ciężką pracę i stopniowe osiąganie stabilności, o której zawsze marzyłeś. Nie poddawaj się i nie trać nadziei.

znaczenie snu gąsienica

Mała gąsienica

Znaczenie snu o małej gąsienicy symbolizuje zmiany, których dokonasz. Wolisz działać ostrożnie i zmieniać się stopniowo, aż osiągniesz to, czego chcesz. Zmiany te mogą zacząć się od Twojej osobowości i sposobu, w jaki się zachowujesz.

Gąsienica na liściu

Sen oznacza stabilność, spokój, równowagę. Jesteś na etapie wyciszenia i stanu, w którym nic nie jest w stanie zburzyć Twojego poczucia komfortu.

Jeśli gąsienica gryzie liść, na którym siedzi, sen ostrzega Cię przed złym działaniem, podejmowaniem nieodpowiednich decyzji, podcinaniem gałęzi, na której siedzisz. Bardziej zastanów się nad swoimi decyzjami.

Pełzająca po ciele gąsienica

Kiedy pojawi się gąsienica i swędzenie, sen oznacza zdradę, kłopoty lub złą relację z ludźmi. Aby uniknąć tego rodzaju problemów, musisz zwracać uwagę na wszystko, co dzieje się wokół Ciebie. Ktoś może szukać sposobów, by Cię skrzywdzić.

Gąsienica na (w) dłoni

Sen o gąsienicy w dłoni jest związany z rozwojem osobistym co oznacza, że ​​wciąż się zmieniasz, aby osiągnąć swój upragniony cel. Sennik zachęca, byś szukał nowych sposobów i dróg do osiągania tego, czego pragniesz.

Gąsienica schodząca (spadająca) z Ciebie

Znaczenie snu odzwierciedla zmiany osobiste. Chcesz rozwijać się jako osoba na wiele sposobów i być szczęśliwszym, bardziej pewnym siebie. Sennik zauważa, że musisz zacząć od małych rzeczy. Walcz o to, czego pragniesz, a wszystko ułoży się pomyślnie.

sen o gąsienicy

Kolory gąsienic

Zielona gąsienica

Kolor zielony we śnie symbolizuje dobrobyt i spokój, więc ciesz się życiem, uczciwie pracując. W ten sposób osiągniesz to, czego pragniesz i poczujesz satysfakcję.

Fioletowa gąsienica

Kolor fioletowy jest symbolem tajemnicy. Sennik ujawnia, że tajemnica, która wyjdzie na jaw sprawi, że będziesz trochę zdezorientowany. Spróbuj się wyciszyć.

Niebieska gąsienica

Sen oznacza zmianę opartą na pewności siebie i uzyskaniu większej siły.

Niebieska gąsienica symbolizuje również spokój życia we wszystkich aspektach, czy to osobistych, zawodowych, rodzinnych, czy emocjonalnych.

Znaczenie snu: gąsienica

  • Wielka gąsienica – dokonasz znaczących zmian
  • Mała gąsienica – działasz ostrożnie
  • Gąsienica na liściu – czujesz spokój i równowagę
  • Pełzająca po ciele gąsienica – zwracaj uwagę na wszystko wokół Ciebie
  • Gąsienica na (w) dłoni – zmieniasz się, aby osiągnąć swój cel
  • Gąsienica schodząca (spadająca) z Ciebie – chcesz się rozwijać
  • Zielona gąsienica – pracuj uczciwe
  • Fioletowa gąsienica – wyjdzie na jaw jakaś tajemnica
  • Niebieska gąsienica – poczujesz się bardziej pewny siebie
Gąsienica
Gąsienica

Sennik mistyczny – gąsienica

Znaczenie snu gąsienica
Znaczenie snu gąsienica

Symbol ten może oznaczać, iż w najbliższym czasie Ty albo ktoś z Twych najbliższych – rodziny lub przyjaciół – zapadnie na jakąś chorobę.

Jeśli śni Ci się, że widzisz gąsienicę, jest to znak, że ktoś z Twoich znajomych lub przyjaciół odsłoni swoje prawdziwe oblicze, które dotąd skrzętnie ukrywał i może to być dla Ciebie prawdziwy szok.

Gdy we śnie łapiesz lub dusisz gąsienicę, oznacza to, iż masz wszelkie powody do tego, by sądzić, iż na jawie ktoś nie jest wobec Ciebie szczery i jeśli otoczenie będzie starało się Cię co do tego uspokoić, nie powinieneś tego słuchać, gdyż w tym przypadku to Ty masz rację.

Zdeptanie gąsienicy to ostrzeżenie, byś w najbliższych dniach baczniej na siebie uważał, gdyż możesz ulec jakiejś kontuzji.

Oceń sennik

Znaczenie snu Gąsienica

Opisz swój sen związany z symbolem Gąsienica i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen