Gaz

Znaczenie snu gaz

Znaczenie snu gaz

Ogółem symbol ten może być znakiem, że na jawie czujesz wielki niepokój z powodu sytuacji, w jakiej się znalazłeś i na siłę starasz się to jakoś racjonalnie wytłumaczyć, ale jak na razie tylko niepotrzebnie pogrążasz się w złudzeniach, a z tego na pewno nie przyjdzie Ci nic dobrego.

Jeśli we śnie czujesz gaz, oznacza to, że na jawie będziesz miał jakieś wielkie zmartwienie i będziesz z jakiegoś powodu odczuwał niepokój, który trudno będzie Ci ukoić.

Wąchanie gazu to znak, że na jawie starasz się zwieść kogoś swymi kłamstwami, ale podświadomie nie czujesz się z tym dobrze i masz z tego powodu wyrzuty sumienia, gdyż takie zagrywki nie są w Twoim stylu.

Jeśli we śnie dusisz się gazem, może to oznaczać, iż na skutek swej własnej nieostrożności sprowadzisz na swoją głowę jakieś kłopoty, które mogą być poważne.

Gotowanie na gazie oznacza osłabienie więzi z jakąś osobą, do której dotąd czułeś sympatię, a może nawet coś więcej jeśli jest to osoba przeciwnej płci.

Zapalanie gazu to niepomyślny znak, zwiastujący zmartwienia i zgryzoty, jakie już niedługo na pewno staną się Twoim udziałem.

Gaszenie gazu to sygnał od Twojej podświadomości, iż na jawie postępujesz wbrew nakazom etycznym i jak najprędzej powinieneś zmienić swoje zachowanie na takie, które będzie się mieścić w kanonach moralności.

Balon wypełniony gazem, który pęka, oznacza, że ktoś, kto na jawie ma dla Ciebie pod jakimś względem duże znaczenie, mocno się na Ciebie rozgniewa i trudno będzie Ci tę osobę udobruchać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Gaz

Opisz swój sen związany z symbolem Gaz i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen