Glina

Znaczenie snu glina

Znaczenie snu glina

Gdy śni Ci się, że widzisz glinę, oznacza to, że będziesz musiał ciężko pracować, ale Twoje wysiłki zostaną sowicie wynagrodzone.

Jeśli śnisz, że tkwisz w glinie, jest to znak, że na Twojej drodze niespodziewanie pojawi się jakaś przeszkoda, której będziesz musiał stawić czoła, ale jeśli uda Ci się ją pokonać, to przez długi czas będziesz czerpał z tego korzyści.

Gdy jesteś ubrudzony gliną, jest to znak, że nie uda Ci się z jakiegoś powodu zrealizować jakichś swoich planów i będziesz musiał się z tym pogodzić.

Kiedy śnisz, że pracujesz na roli albo jesteś garncarzem, oznacza, że uda Ci się umocnić swoją pozycję na gruncie zawodowym i słusznie będziesz czuł się z siebie dumny.

Gdy śni Ci się, że robisz coś z gliny, jest to niepomyślny znak, zapowiadający, że musisz na później odłożyć swoje marzenia o awansie, gdyż teraz nie uda Ci się wspiąć wyżej po drabinie kariery.

Lepienie z gliny domu może zapowiadać, że powiększy się Twoja rodzina lub uda Ci się pomnożyć swój stan posiadania.

Oceń sennik

Znaczenie snu Glina

Opisz swój sen związany z symbolem Glina i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen