Głowa

Znaczenie snu głowa

Znaczenie snu głowa

Ból głowy i gorączka we śnie oznaczają, że w najbliższym czasie możesz zachorować.

Gdy śnisz, że odcinasz komuś głowę, jest to znak, że odniesiesz znaczne korzyści finansowe.

Jeśli we śnie masz dwie głowy, jest to zapowiedź, że szybko uda Ci się osiągnąć sukces i zrobić znaczną karierę.

Gdy śni Ci się głowa bez tułowia, jest to znak, iż uda Ci się pozbyć się swoich problemów, głównie finansowych i stanie się to powodem Twego doskonałego samopoczucia, a być może nawet poczujesz się prawdziwie szczęśliwy.

Jeśli w Twoim śnie głowa jest umieszczona na karku odwrotnie, jest to znak, iż w jakiejś sprawie bądź ogólnie zachowujesz się zupełnie bezmyślnie.

Głowa nienaturalnie wielkich rozmiarów to znak, że szczęście będzie Ci w najbliższym czasie dopisywać.

Boląca głowa to znak, że uda Ci się pozbyć problemów, które przez dłuższy czas nie dawały Ci spokoju.

Piękna głowa oznacza, iż ktoś darzy Cię wielkim uczuciem, a Ty tego nie doceniasz bądź w ogóle nie masz tego świadomości.

Łysa głowa to znak, iż powinieneś wykazywać się większą odpowiedzialnością, bo Twoja lekkomyślność może stać się przyczyną Twoich wielkich problemów.

Mycie głowy oznacza, iż uda Ci się znaleźć atrakcyjną pracę.

Jeżeli w Twoim śnie pojawia się głowa psa lub osła, jest to znak, iż masz poddańczy stosunek do innych ludzi i dajesz im się wykorzystywać.

Ptasia głowa symbolizuje tęsknotę, jaką odczuwasz za wolnością i światem, do którego na razie nie masz dostępu, bo ograniczenia trzymają Cię w miejscu.

Głowa dzikiego zwierzęcia zapowiada, że uda Ci się pokonać swych wrogów.

Jeśli we śnie widzisz pięknie uczesaną głowę, jest to znak, iż wkrótce wypowiesz w gniewie słowa, których potem będziesz bardzo żałować.

Gdy we śnie nakładasz sobie głowę na kark, oznacza to, iż masz tendencje do wymyślania niestworzonych rzeczy i cierpisz z tego powodu.

Głowa zraniona, okaleczona, rozbita i odrąbana to zwiastuny nieszczęścia.

Jeśli śni Ci się, że zostałeś pozbawiony głowy, jest to niepomyślny znak, zapowiadający jakieś niedobre wydarzenia mające miejsce w Twoim życiu.

Gdy śni Ci się, że masz odwróconą głowę i patrzysz do tyłu, oznacza to, iż nie powinieneś wyjeżdżać z ojczyzny, gdyż na pewno będziesz tego żałował.

Jeżeli we śnie masz głowę lwa, wilka, pantery lub słonia, oznacza to, iż postawisz sobie wielkie wymagania, ale mimo iż nikt nie będzie w Ciebie wierzył, uda Ci się wielkim wysiłkiem dokonać wszystkiego, co sobie zamierzyłeś.

Gdy śni Ci się, że masz głowę psa, konia lub osła, jest to znak, iż czeka Cię niedostatek.

Kiedy śnisz, że masz głowę ptaka, oznacza to, że wkrótce opuścisz swoich najbliższych i dokądś wyjedziesz.

Oceń sennik

Znaczenie snu Głowa

Opisz swój sen związany z symbolem Głowa

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemInterpretowanie snów w przeszłości
Sny były ważne dla ludzkości już od zarania jej dziejów, największą zaś wagę przywiązywali do nich przesądni ludzie starożytni. Miało to miejsce u wszystkich ludów tamtej epoki, bez względu na kulturę i położenie geograficzne. Różne za to były interpretacje marzeń sennych i prz


Czy spanie na brzuchu jest zdrowe?
Każdy z nas ma swoją ulubioną pozycję, w jakiej śpi. Czasami nawyki te nie są jednak zdrowe. Jedną z częściej wybieranych pozycji do spania jest spanie na brzuchu. Według lekarzy jest to jedna z najbardziej szkodliwych pozycji dla naszego ciała. Spanie na brzuchu powoduje wiele dolegliwo

Kamienie szlachetne w snach
Jeśli w naszych snach pojawiają się kamienie szlachetne, to wskazują one na duchową prawdę, jakiej mamy szansę doświadczyć, a także boską mądrość i oświecenie. Jeżeli we śnie poszukujemy kamieni szlachetnych, może to oznaczać, że właśnie odbywamy duchową podróż, która ma na