Głowa

Znaczenie snu głowa

Znaczenie snu głowa

Ból głowy i gorączka we śnie oznaczają, że w najbliższym czasie możesz zachorować.

Gdy śnisz, że odcinasz komuś głowę, jest to znak, że odniesiesz znaczne korzyści finansowe.

Jeśli we śnie masz dwie głowy, jest to zapowiedź, że szybko uda Ci się osiągnąć sukces i zrobić znaczną karierę.

Gdy śni Ci się głowa bez tułowia, jest to znak, iż uda Ci się pozbyć się swoich problemów, głównie finansowych i stanie się to powodem Twego doskonałego samopoczucia, a być może nawet poczujesz się prawdziwie szczęśliwy.

Jeśli w Twoim śnie głowa jest umieszczona na karku odwrotnie, jest to znak, iż w jakiejś sprawie bądź ogólnie zachowujesz się zupełnie bezmyślnie.

Głowa nienaturalnie wielkich rozmiarów to znak, że szczęście będzie Ci w najbliższym czasie dopisywać.

Boląca głowa to znak, że uda Ci się pozbyć problemów, które przez dłuższy czas nie dawały Ci spokoju.

Piękna głowa oznacza, iż ktoś darzy Cię wielkim uczuciem, a Ty tego nie doceniasz bądź w ogóle nie masz tego świadomości.

Łysa głowa to znak, iż powinieneś wykazywać się większą odpowiedzialnością, bo Twoja lekkomyślność może stać się przyczyną Twoich wielkich problemów.

Mycie głowy oznacza, iż uda Ci się znaleźć atrakcyjną pracę.

Jeżeli w Twoim śnie pojawia się głowa psa lub osła, jest to znak, iż masz poddańczy stosunek do innych ludzi i dajesz im się wykorzystywać.

Ptasia głowa symbolizuje tęsknotę, jaką odczuwasz za wolnością i światem, do którego na razie nie masz dostępu, bo ograniczenia trzymają Cię w miejscu.

Głowa dzikiego zwierzęcia zapowiada, że uda Ci się pokonać swych wrogów.

Jeśli we śnie widzisz pięknie uczesaną głowę, jest to znak, iż wkrótce wypowiesz w gniewie słowa, których potem będziesz bardzo żałować.

Gdy we śnie nakładasz sobie głowę na kark, oznacza to, iż masz tendencje do wymyślania niestworzonych rzeczy i cierpisz z tego powodu.

Głowa zraniona, okaleczona, rozbita i odrąbana to zwiastuny nieszczęścia.

Jeśli śni Ci się, że zostałeś pozbawiony głowy, jest to niepomyślny znak, zapowiadający jakieś niedobre wydarzenia mające miejsce w Twoim życiu.

Gdy śni Ci się, że masz odwróconą głowę i patrzysz do tyłu, oznacza to, iż nie powinieneś wyjeżdżać z ojczyzny, gdyż na pewno będziesz tego żałował.

Jeżeli we śnie masz głowę lwa, wilka, pantery lub słonia, oznacza to, iż postawisz sobie wielkie wymagania, ale mimo iż nikt nie będzie w Ciebie wierzył, uda Ci się wielkim wysiłkiem dokonać wszystkiego, co sobie zamierzyłeś.

Gdy śni Ci się, że masz głowę psa, konia lub osła, jest to znak, iż czeka Cię niedostatek.

Kiedy śnisz, że masz głowę ptaka, oznacza to, że wkrótce opuścisz swoich najbliższych i dokądś wyjedziesz.

Oceń sennik

1 sen

  1. LUCYNA

Znaczenie snu Głowa

Opisz swój sen związany z symbolem Głowa i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen