Golf

Znaczenie snu golf

Znaczenie snu golf

Ogólnie symbol ten może być ostrzeżeniem, byś w najbliższym czasie uważał na to, co mówisz i jak się zachowujesz, bo jeśli dasz się ponieść emocjom i wyjdziesz poza nakreślone przez siebie ramy, możesz się bardzo ośmieszyć w swoim otoczeniu, co będzie miało dla Ciebie bardzo przykre skutki.

Jeśli śni Ci się, że grasz w golfa, jest to znak, że w najbliższym czasie będziesz uczestnikiem imprezy w towarzystwie bardzo dystyngowanego towarzystwa. Nie ciesz się jednak za wcześnie, ponieważ Twoje nadzieje co do wspaniałej zabawy zupełnie się nie ziszczą, a wręcz przeciwnie – będziesz tam czuł się fatalnie i nie będziesz mógł się doczekać, by stamtąd wyjść.

Gdy śnisz, że widzisz ludzi grających w golfa, jest to znak, że w najbliższym czasie odczujesz znudzenie swą egzystencją i zaczniesz szukać sposobów, w jakie mógłbyś ją odmienić lub choćby urozmaicić.

Pole golfowe widziane we śnie oznacza, iż masz świadomość tego, że niezbyt dobrze wywiązujesz się ze swych obowiązków, głównie domowych, i podświadomie masz z tego powodu wyrzuty sumienia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Golf

Opisz swój sen związany z symbolem Golf i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen