Golić

Znaczenie snu golić

Znaczenie snu golić

Gdy śni Ci się, że się golisz, jest to znak, iż w najbliższym czasie zapłacisz karę za coś, co niedawno zrobiłeś bądź będziesz musiał naprawić wyrządzoną przez siebie szkodę. Nie martw się, że będzie Cię to kosztowało sporo pieniędzy czy wysiłku, bo nawet jeśli tak będzie, to przynajmniej dzięki temu pozbędziesz się wyrzutów sumienia, które podświadomie odczuwasz.

Jeśli we śnie ktoś Cię goli, oznacza to, iż w najbliższym czasie ktoś Cię oszuka bądź zmanipuluje.

Jeżeli śnisz, że golisz się tępą maszynką, jest to znak, że niebawem staniesz się obiektem krytyki ze strony Twych przyjaciół, ale nie możesz się o to na nich oburzać, gdyż mówią Ci szczerą prawdę, więc lepiej weź to sobie do serca.

Gdy we śnie widzisz siebie golącego się, jest to znak, iż ktoś wynagrodzi Ci krzywdę, jaką kiedyś Ci wyrządził, lub też odzyskasz pieniądze, których zwrotu już się nie spodziewałeś.

Kiedy we śnie patrzysz na to, jak ktoś jest golony przez kogoś innego, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, byś w najbliższych dniach miał się na baczności. Może to dotyczyć przede wszystkim jakichś podejrzanych interesów, w jakie ktoś może chcieć Cię zaangażować bądź niemoralnych propozycji, jakie może Ci czynić.

Golenie we śnie kobiety jest znakiem, że powinna ona bardziej dbać o to, by postępować według nakazów moralnych.

Golenie całej głowy oznacza, że niespodziewanie spadną na Twą głowę ogromne nieszczęścia.

Oceń sennik

1 sen

  1. Malwina

Znaczenie snu Golić

Opisz swój sen związany z symbolem Golić i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen