Gonitwa

Znaczenie snu gonitwa

Znaczenie snu gonitwa

Jeżeli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to mieć dwojakie znaczenie. Po pierwsze, znak ten może nawoływać, byś w najbliższych dniach dawał z siebie więcej niż zwykle w jakichś czynnościach, niekoniecznie na gruncie zawodowym, bowiem jeśli wyjątkowo się postarasz, będziesz w stanie pokonać osoby, z którymi w tej dziedzinie rywalizujesz. Symbol ten może także oznaczać, iż na jawie ktoś potrzebuje Twojej rady i czeka, aż się nim zainteresujesz, by móc Cię o to poprosić.

Jeśli śni Ci się, że widzisz gonitwę, oznacza to, że powinieneś nieco zwolnić tempo swojego życia i wygospodarować więcej czasu na odpoczynek. Nawet jeśli dzięki temu szalonemu pędowi uda Ci się wiele osiągnąć, to i tak nie opłaca Ci się to, bo możesz to przypłacić swoim zdrowiem, gdyż tryb życia, jaki teraz prowadzisz, nie wpływa na nie dobrze.

Oceń sennik

Znaczenie snu Gonitwa

Opisz swój sen związany z symbolem Gonitwa i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen