Gorączka

Znaczenie snu gorączka

Znaczenie snu gorączka

Symbol ten pojawiający się w Twoim śnie może wskazywać na to, iż na jawie zmagasz się z jakimiś wielkimi namiętnościami bądź żądzami, których nie jesteś w stanie w pełni kontrolować i są one przyczyną szalejącej w Twoim wnętrzu prawdziwej burzy. Symbol ten może także oznaczać przemęczenie, a nawet całkowite wyczerpanie organizmu bądź chorobę, z jaką się zmagasz albo która wkrótce pojawi się w Twoim organizmie. I wreszcie, symbol ten może być dla Ciebie sygnałem, iż na jawie niepotrzebnie zadręczasz się jakąś sprawą, gdyż wcale nie ma ona tak wielkiego znaczenia, jak teraz Ci się wydaje.

Gdy śni Ci się, że masz gorączkę, może to być znak, iż jesteś człowiekiem niestałym w uczuciach i podświadomie zdajesz sobie z tego sprawę oraz wiesz, że powinieneś pozbyć się tej cechy. Sen ten może dotyczyć zarówno miłości, jak i przyjaźni.

Kiedy śni Ci się, że widzisz gorączkującego człowieka, może to być sygnał, iż w najbliższej przyszłości odejdzie od Ciebie ktoś, kogo uważasz za swego przyjaciela.

Jeśli we śnie widzisz gorączkującą ukochaną osobę, może to oznaczać, że wkrótce zmienią się uczucia, jakie osoba ta dla Ciebie żywi.

Oceń sennik

Znaczenie snu Gorączka

Opisz swój sen związany z symbolem Gorączka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen