Gospoda

Znaczenie snu gospoda

Znaczenie snu gospoda

Gdy śni Ci się, że znajdujesz gospodę, jest to znak, że na jawie znajdziesz spokój i Twoja sytuacja będzie napawać Cię wielkim zadowoleniem.

Jeśli śnisz, że jesteś w gospodzie, oznacza to, iż wkrótce spotkasz się z osobą, która jest dla Ciebie wiernym i oddanym Ci przyjacielem.

Jeśli we śnie widzisz opuszczoną gospodę, jest to sygnał, iż wkrótce z jakiegoś powodu opuszczą Cię przyjaciele i staniesz się bardzo samotny.

Kiedy śnisz, że jesteś posiadaczem gospody, jest to znak, iż w realnym życiu ciszysz się bardzo dobrą reputacją w swoim otoczeniu i ludzie bardzo Cię szanują.

Dobrze zaopatrzona gospoda wróży dla Ciebie życie obfitujące w małe i duże przyjemności oraz brak trosk.

Gospoda uboga, słabo wyposażona, oznacza, iż sukces, jaki niebawem osiągniesz i z jakiego będziesz się bardzo cieszył, tak naprawdę nie będzie dla Ciebie tym, co będzie Ci się wydawało na początku, więc Twoja radość będzie przedwczesna.

Oceń sennik

Znaczenie snu Gospoda

Opisz swój sen związany z symbolem Gospoda i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen