Goździk

Znaczenie snu goździki

Znaczenie snu goździki

Kwitnący goździk to dobry znak, bowiem informuje, że masz obok siebie lub wkrótce poznasz dobrego i wiernego przyjaciela. Zielony goździk oznacza, iż człowiek ten będzie bardzo pogodny i będzie zarażał Cię pozytywnym nastawieniem. Błękitny informuje o jego nieskalanej szczerości, czerwień oznacza jego wielki ognisty temperament, żółty oznacza, iż będzie pesymistą, czarny – że będzie miał skłonność do popadania w melancholijne nastroje, zaś biel – że będzie się odznaczał wielką bezinteresownością.

Gdy śni Ci się, że zrywasz goździki, jest to znak, iż na skutek Twego nieostrożnego zachowania i braku rozsądku popsujesz sobie kontakt z przyjacielem, ale na szczęście będą to tylko przejściowe problemy.

Zwiędły goździk oznacza, że między Tobą a Twym przyjacielem ochłodzą się stosunki.

Jeśli we śnie otrzymujesz goździki, oznacza to, iż w Twoim miejscu pracy wydarzy się coś nieoczekiwanego.

Goździki jako przyprawa oznaczają, iż jesteś człowiekiem bardzo zdystansowanym do innych ludzi i ciężko jest komukolwiek się do Ciebie zbliżyć.

Oceń sennik

Znaczenie snu Goździk

Opisz swój sen związany z symbolem Goździk i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen