Gramofon

Znaczenie snu gramofon

Znaczenie snu gramofon

Kiedy śnisz, że dostajesz w prezencie gramofon, jest to sygnał, iż na jawie czujesz się samotny bądź czujesz się nieszczęśliwy w związku, w jakim obecnie pozostajesz i masz nadzieję na nowe uczucie.

Gdy słyszysz gramofon we śnie, jest to zapowiedź tego, iż wkrótce spędzisz bardzo przyjemne chwile w towarzystwie osoby, na której Ci zależy.

Jeśli słyszysz w gramofonie własny głos, oznacza to, iż na jawie czujesz się niedoceniany i bardzo chcesz, by się to zmieniło i byś został dostrzeżony w swoim otoczeniu.

Gdy słyszysz w gramofonie głos jakiejś osoby, musisz zwrócić uwagę na to, co ów głos mówi, a jeśli udziela Ci jakiejś wskazówki, to stanowczo na jawie musisz się do niej zastosować.

Kiedy śni Ci się, że słyszysz w gramofonie głos kogoś, kto na jawie już nie żyje, jest to sygnał, że wkrótce zmieni się pogoda.

Oceń sennik

Znaczenie snu Gramofon

Opisz swój sen związany z symbolem Gramofon i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen