sennik gruszki

Gruszka, gruszki

Gruszka jest owocem, który pojawia się w snach jako sposób na uzewnętrznienie najbardziej intensywnych pragnień seksualnych, ujawnia tęsknotę za połączeniem się z kimś.

Sen o gruszce symbolizuje płodność, dla kobiet może to być symbol pragnienia  założenia rodziny.

Sennik gruszki

Widzieć gruszki

Sen, że widzisz gruszkę, wskazuje na nienasyconą wolę spełnienia seksualnych fantazji i pragnień. Zmysłowość, która istnieje w świecie erotyzmu, porusza Twój umysł i wydaje się wypełniać Twoje myśli przez cały czas.

sennik gruszki

Zrywać gruszki

Sen o gruszce wskazuje na wiele nowych możliwości w życiu zawodowym. Nie zniechęcaj się, pracuj systematycznie a długo oczekiwany sukces zawodowy i finansowy nadejdzie.

Zbiory owoców w snach są zawsze dobrym znakiem, ponieważ zapowiadają, że nadszedł czas, aby cieszyć się dobrami, które przyniosła Ci Twoja praca, poświęcenie i wysiłek.

Dawać gruszki (częstować gruszkami)

Jeśli śniłeś, że dajesz gruszki oznacza to, że będziesz faworyzowany. Masz szansę zrealizować swoje pomysły lub przekonać innych do swoich planów lub poglądów.

Sprzedawać gruszki

Sen wskazuje na wzrost wynagrodzenia lub innych dochodów. Możesz spodziewać się napływu gotówki, warto więc postarać się, by jk najlepiej wykonać pracę, bo może wiązać się to z kolejnymi zleceniami lub premią.

znaczenie snu gruszki

Jeść gruszki

Sen jest alegorią tego, co najczęściej jest ukryte, przede wszystkim silnego pragnienia zawarcia małżeństwa. Gruszka jest symbolem niestrudzonego poszukiwania stabilnego, trwałego, spokojnego związku. Znaczenie snu ujawnia głód miłości, idealnego dopasowania się.

Sen mówi też o biznesie, który nie przyniesie wielkiego zysku.

Oznacza również, że powinieneś poradzić sobie z jakimś problemem, być może związanym z Twoim zdrowiem.

Dojrzałe gruszki

Jeśli śniło Ci się, że zbierasz dojrzałe gruszki oznacza to, że spotkają Cię miłe niespodzianki. Prawdopodobnie nadejdą wkrótce po serii rozczarowań.

Znaczenie snu ujawnia pozytywne zmiany w różnych sferach życia.

Żółte gruszki

Żółte gruszki we śnie odzwierciedlają fazę ambitnych projektów. Będziesz mieć pomysły, które warto zacząć realizować lub przedstawić przełożonym.

Zgniłe gruszki

Sen o zgniłej gruszce ujawnia rozpad związku. Możliwe jest rozstanie na jakiś czas lub na zawsze.

Ten sen oznacza także, że staniesz w obliczu konfliktu, prawdopodobnie w pracy, co ma związek z niedojrzałymi ludźmi, plotkami i intrygami.

Warto też zwrócić uwagę na zdrowie, a także możliwe problemy i komplikacje.

gruszki na drzewie

Gruszki na drzewie

Sen zapowiada, że wkrótce nastąpi zwrot wydarzeń, który całkowicie zmieni Twoje życie na zawsze i sprawi, że Twoje dni będą szczęśliwsze.

Duża ilość owoców na drzewie wiąże się z obfitością dóbr, energii, przyjaźni, miłości i zdrowia.

Znaczenie snu: gruszki

 • Widzieć gruszki – pragniesz spełniać seksualne fantazje
 • Zrywać gruszki – będziesz cieszyć się efektami swojej pracy
 • Dawać gruszki (częstować gruszkami) – będziesz faworyzowany
 • Sprzedawać gruszki – spodziewaj się napływu gotówki
 • Jeść gruszki – poszukujesz trwałego związku
 • Dojrzałe gruszki – spotkają Cię miłe niespodzianki
 • Żółte gruszki – zacznij realizować swoje pomysły
 • Zgniłe gruszki – staniesz w obliczu konfliktu
 • Gruszki na drzewie – jakieś wydarzenie odmieni Twoje życie

Sennik mistyczny gruszki

Jeżeli we śnie widzisz gruszki, jest to jak najlepszy znak, zapowiadający, że w Twej najbliższej przyszłości nie zabraknie powodów do radości, zatem kompletnie nie musisz się martwić o to, co w najbliższym czasie przyniesie Ci los.

Kiedy śnisz, że jesz gruszkę, jest to znak, iż nadejdą dla Ciebie trudne czasy z tego względu, iż będziesz musiał wspiąć się na wyżyny swej siły woli, by pokonać słabości, jakie odczuwasz. Czasami symbol ten może też zapowiadać dla Ciebie żałobę.

Znaczenie snu gruszka
Znaczenie snu gruszka

Gdy we śnie jesz słodką gruszkę, oznacza to, iż znajdujesz się obecnie w harmonijnym i w pełni szczęśliwym związku, a jeśli teraz tak nie jest, to na pewno wkrótce zawrzesz taki związek i znajdziesz w nim szczęście.

Dobre gruszki wróżą szczęśliwe małżeństwo, jeśli nie dla Ciebie, to dla kogoś z Twoich bliskich – rodziny lub przyjaciół.

Dojrzała gruszka jest symbolem szczęśliwego życia bez większych trosk.

Jeśli śnisz, że pieczesz gruszkę, jest to zapowiedź, iż czeka Cię bardzo pomyślny okres w życiu, w którym na pewno nie będziesz miał na co narzekać.

sen o gruszkach

Robaczywe gruszki to zły znak, zapowiadający, że rozstaniesz się z kimś, kto jest dla Ciebie ważny, padniesz ofiarą czyjegoś niecnego podstępu bądź z innego powodu będziesz odczuwał wielki smutek.

Gdy we śnie widzisz rosnącą gruszę, oznacza to, iż związek, w jakim obecnie się znajdujesz, dojrzewa i stale ewoluuje.

Grusza kwitnąca bądź owocująca oznacza, iż wkrótce otrzymasz jakąś bardzo dobrą, radosną wiadomość, która będzie miała pozytywny wpływ na całe Twoje przyszłe życie.

Gdy we śnie trzęsiesz gruszą, jest to zwiastun ogólnie pojmowanego życiowego powodzenia.

Grusza przed zbiorem zapowiada wielkie powodzenie w interesach, jakie prowadzisz.

Gruszka, gruszki
Gruszka, gruszki
3.5/5 - (2)

2 komentarze

 1. Jolanta
 2. Dziwna sytuacjaq

Znaczenie snu Gruszka, gruszki

Opisz swój sen związany z symbolem Gruszka, gruszki i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen