sennik guzik

Guzik

Sennik Guzik

Sen o guzikach często wiąże się z finansami. Może zapowiadać korzyści finansowe, ale też starty. Może też dotyczyć Twoich relacji z bliskimi osobami.

Widzieć guzik

Jeśli widzisz guzik we śnie, symbolizuje to zysk. Z powodzeniem zakończysz projekt, w który zainwestowałeś dużo czasu i wysiłku. Będziesz niezwykle oddany każdemu szczegółowi i wykonasz pracę w najlepszy możliwy sposób. Twój przełożony będzie zaskoczony wynikami i chętnie powierzy Ci nowe zadanie.

Trzymać guzik

Znaczenie snu jest ostrzeżeniem, aby nie żyć przeszłością. Nie pozwalasz sobie na postęp, ponieważ ciągle patrzysz wstecz na stratę lub porażkę z przeszłości, która Cię zniechęciła. Nadszedł czas, aby zostawić to za sobą i zacząć korzystać z możliwości, które masz na wyciągnięcie ręki. W przeciwnym razie będziesz żałować zarówno tego okresu życia, jak i dawnych czasów.

znaczenie snu guzik

Zgubić guzik

Sen sugeruje, że powinieneś lepiej zarządzać pieniędzmi. Ostatnio wydajesz wszystko co zarobisz. Pomyśl o swoich priorytetach i przygotuj miesięczny plan budżetu. To jedyny sposób, aby kontrolować swoje wydatki i zdać sobie sprawę, gdzie popełniasz błędy.

Znaleźć guzik

Sen o znalezieniu guzika oznacza, że jesteś w trudnej sytuacji, ale nie tracisz nadziei, że szybko się z niej wydostaniesz. Szukaj sposobów i działaj, a znajdziesz właściwe rozwiązanie.

Urwać guzik

Znaczenie snu przestrzega przed pomyłką lub błędem. Warto dobrze zastanowić się przed podejmowaniem ważnych decyzji lub skorzystać z rady bardziej doświadczonych osób.

Zniszczony, uszkodzony guzik

Sennik zauważa, że widzisz wiele rzeczy w negatywnym świetle. Zmartwienia i problemy, które masz, są częścią życia i musisz je powoli przezwyciężać. Musisz wiedzieć, że nie ma całkowicie beztroskich ludzi. Nie przegap pięknych chwil z powodu pesymizmu.

Przyszyć guzik

Kiedy śnisz o przyszyciu guzika do czegoś oznacza to, że nie lubisz wydawać pieniędzy. Prawdopodobnie miałeś problemy finansowe w przeszłości, więc nauczyłeś się oszczędzać. Wolisz rozweselać swoich bliskich prezentami, niż wydawać pieniądze na siebie.

Inne znaczenie snu mówi, że chcesz robić coś, co kochasz. Decyzję o zmianie zawodu podejmiesz po wielu przemyśleniach.

Jeśli ktoś inny w Twoim śnie przyszywa guzik oznacza to, że zerwiesz kontakt z kimś, na kim Ci zależy. Na początku będziesz tego żałować, ale wkrótce zdasz sobie sprawę, że życie toczy się dalej.

Rozpinać guziki

Znaczenie snu mówi, że jesteś gotowy, aby otworzyć się na innych ludzi. Zdasz sobie sprawę, że straciłeś wiele z powodu swojego odizolowania się od świata.

Jeśli relacje z Twoim partnerem nie są najlepsze, w końcu będziesz miał odwagę powiedzieć mu, co Cię dręczy.

Jeśli jesteś singlem, Twoja decyzja będzie kluczowa dla Twojej przyszłości.

Zapinać guziki

Sen symbolizuje Twój wizerunek w oczach innych. Ludzie widzą w Tobie arogancką osobę, która wierzy, że jest lepsza. Kiedy pozwalasz komuś zbliżyć się do siebie, ta osoba zwykle całkowicie zmienia zdanie na Twój temat. Sennik radzi, by pokazać ludziom prawdziwego siebie. Wyjdzie to na korzyść Tobie i innym.

Kupować guziki

Gest przyjaciela lub ukochanej osoby Cię zaskoczy. Zapamiętasz ten moment do końca życia.

Inne znaczenie snu oznacza odnowę. Możesz też skontaktować się z kimś, kto wiele dla Ciebie znaczył w przeszłości.

Sprzedawać guziki

Jeśli śnisz o sprzedaży guzików Sennik ostrzega Cię, że nadszedł czas, aby poprawić relacje z ukochaną osobą. Częste dyskusje lub konflikty zniszczyły harmonię w waszym związku i zdystansowaliście się od siebie. Tęsknisz za waszymi rozmowami, dlatego musisz odłożyć na bok swoją dumę i okazać zrozumienie i gotowość do kompromisu.

Dużo guzików

Jeśli śnisz o wielu guzikach, symbolizuje to niezdecydowanie. Nie komplikuj swojego życia bez powodu. Najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze.

Drewniany guzik

Sen o drewnianym guziku to zapowiedź ciężkiej pracy, musisz wykazać się cierpliwością i dokładnością, a dojdziesz do celu. Efekty nie będą jednak widoczne szybko.

Błyszczący guzik

Sen zapowiada sławę. Może to dotyczyć Twojego życia zawodowego, ale też prywatnego. Dobrze wykorzystaj możliwości, jakie pojawiają się przed Tobą.

sen o guzikach

Kolory guzików

Czarny guzik

Czarne guziki w snach symbolizują potrzebę stabilności. Być może boisz się utraty pracy lub martwisz się o przyszłość swoich dzieci. Ten sen symbolizuje strach przed niepewnością.

Biały guzik

Sen zapowiada konflikty i problemy z ukochaną osobą. Sennik zapewnia, że przezwyciężysz je, jeśli zdasz sobie sprawę, jak wiele ta osoba znaczy dla Ciebie. Pogodzisz się z partnerem po długiej i szczerej rozmowie.

Czerwony guzik

Kiedy widzisz we śnie czerwony guzik oznacza to, że agresywnie zareagujesz na krytykę bliskich lub przełożonych. Wierzysz, że Ty masz rację i nie dopuszczasz innych opinii. Zastanów się, czy nie warto czasem posłuchać innych.

Złoty lub srebrny guzik

Znaczenie snu symbolizuje chęć sprawdzenia się i postęp w karierze. Dla młodej kobiety sen oznacza pragnienie poślubienia kogoś bogatego.

Różnokolorowe guziki

Sen zapowiada postęp. Prawdopodobnie zdasz ważny egzamin z wyróżnieniem lub zakończysz trudny projekt. Pozbędziesz się dużego zmartwienia w krótkim czasie, co bardzo Cię zaskoczy. Będziesz z siebie dumny.

Znaczenie snu: guzik

 • Widzieć guzik – zakończysz jakiś projekt
 • Trzymać guzik – przestań żyć przeszłością
 • Zgubić guzik – powinieneś lepiej zarządzać pieniędzmi
 • Znaleźć guzik – jesteś w trudnej sytuacji
 • Urwać guzik – uważaj, by nie popełnić błędu
 • Zniszczony, uszkodzony guzik – jesteś pesymistą
 • Przyszyć guzik – chcesz robić to co kochasz
 • Rozpinać guziki – otworzysz się na innych ludzi
 • Zapinać guziki – pokaż ludziom prawdziwego siebie
 • Kupować guziki – ukochana osoba Cię zaskoczy
 • Sprzedawać guziki – popraw relacje z ukochaną osobą
 • Dużo guzików – niezdecydowanie komplikuje Twoje życie
 • Drewniany guzik – czeka Cię ciężka praca
 • Błyszczący guzik – staniesz się sławny
 • Czarny guzik – potrzebujesz stabilności
 • Biały guzik – porozmawiaj z partnerem
 • Czerwony guzik – czasem posłuchaj innych
 • Złoty lub srebrny guzik – będziesz rozwijać swoją karierę
 • Różnokolorowe guziki – będziesz pozytywnie zaskoczony
Guzik
Guzik

Sennik mistyczny – guzik

Znaczenie snu guzik
Znaczenie snu guzik

Kiedy śni Ci się, że widzisz guzik, jest to znak, iż poprawi się Twoja sytuacja finansowa.

Zgubienie guzika zapowiada, że zostaniesz zdradzony przez osobę, którą obdarzysz wielkim uczuciem.

Jeśli śni Ci się, że obrywasz guzik, jest to znak, iż popełnisz pomyłkę przy układaniu planu swego działania.

Oderwany guzik sygnalizuje, iż skrywasz przed kimś jakiś sekret i bardzo obawiasz się jego ujawnienia.

Kiedy we śnie przyszywasz guzik, jest to znak, iż wkrótce uda Ci się wzmocnić swą pozycję w swoim otoczeniu i dzięki temu poczujesz się stabilnie.

Błyszczący guzik zapowiada dla Ciebie powodzenie towarzyskie, a być może nawet sławę.

Oceń sennik

2 komentarze

 1. Weronika

Znaczenie snu Guzik

Opisz swój sen związany z symbolem Guzik i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen