sennik gwalt

Gwałt

Sen o gwałcie ma różne znaczenia w zależności od sytuacji. Może to być negatywny zwiastun związany z Twoim zdrowiem lub pozytywny, oznaczający że będziesz w stanie pokonać silnego przeciwnika lub przeszkodę.

Sny, w których występuje przemoc są zawsze uważane za wróżbę negatywnych sytuacji na jawie lub pokazanie sytuacji, o których zapomnieliśmy. Mogą być sposobem na wyeliminowanie napięć i zmartwień.

Znaczenie snu o gwałcie dotyczy także Twoich relacji z osobą płci przeciwnej. Może być również związane z niewłaściwym zachowaniem w sferze erotycznej.

Analizując sny, w których pojawia się gwałt, trzeba przeanalizować, w jaki sposób ten fakt odnosi się do prawdziwego życia tej osoby. Gwałt może być nie tylko związany z aktem seksualnym, ale może również odnosić się do aktu przemocy.

Sennik gwałt

Widzisz gwałt

Sen jest związany z dysfunkcją seksualną lub niepewnością co do tego, czego szukasz. Być może wciąż poszukujesz własnej seksualności.

Sen może również wskazywać, że będziesz rozczarowany kimś, komu bardzo ufasz. Zanim osądzisz, wyjaśnij wszystko, by uniknąć nieporozumień.

Sny, w których pojawiają się sceny przemocy często występują, gdy ludzie doświadczyli lub właśnie przezwyciężyli coś dramatycznego, jakieś zdarzenie, wypadek, traumę i zwykle oznaczają konieczność wprowadzania zmian do swojego życia.

Tego rodzaju sny mogą być również związane z brakiem uczuć ze strony partnera, rodziny lub przyjaciół. Wskazują również na jakiś inny rodzaj niedoboru, który może być związany ze zdrowiem lub samopoczuciem.

Jesteś zgwałcony (jesteś ofiarą gwałtu)

Taki sen jest często opisywany jako koszmar. Jest to wyraźny wskaźnik wewnętrznej udręki. Może również oznaczać, że obawiasz się ataku ze strony znanej Ci osoby.

Sennik sugeruje, że można uznać go za projekcję stanu umysłu. Jeśli np. czujesz się atakowany przez innych, to sen może symbolizować poczucie bezradności w obliczu agresji innych osób.

Znaczenie snu może być też związane z trudnymi i skomplikowanymi sytuacjami. Sen to znak, że czujesz, że nie masz kontroli nad sytuacją. Przed Tobą pojawią się trudności ciężkie do pokonania.

To także znak, że Twoje zdrowie wymaga pilnej opieki.

Sen może też oznaczać, że wyjdziesz zwycięsko z rywalizacji z potężnym wrogiem, otrzymasz nagrodę za podjęte w przeszłości wysiłki.
Inne znaczenie snu jest związane z kontrolą emocjonalną w trudnej życiowej sytuacji. Teraz jest czas, aby wziąć głęboki oddech i przygotować się do walki.

Sen oznacza również fałszywych przyjaciół. Bądź ostrożny i czujny, uważaj zwłaszcza na tych, którzy zadają wiele pytań na temat Twojego życia.

Jesteś świadkiem gwałtu

Sen może odzwierciedlać uczucie uwięzienia w sytuacji, w której nie masz szansy na jakieś działanie. Czujesz się bezbronny i bezradny. Brakuje Ci poczucia własnej wartości.

Ten rodzaj snu może być spowodowany okresem trudności, dlatego ludzie, którzy się w nim pojawiają, mogą być tymi, o których się martwisz.

Gwałt znajomego

Sen jest znakiem, że pokonasz silnego przeciwnika. Inne znaczenie snu jest związane z Twoimi przyjaciółmi. Sen oznacza, że oddalasz się od przyjaciela. Zastanów się, co do tego doprowadziło i jak to naprawić.

Sen może również reprezentować Twój strach przed złymi zdarzeniami. Spróbuj się zrelaksować i robić rzeczy, które poprawiają Ci nastrój.

Napaść seksualna

Sen o napaści seksualnej może wskazywać na potrzebę wolności, a także zaspokojenia jakiegoś pragnienia.

Czasami spowodowany może być kryzysem w związku w prawdziwym życiu. Sennik sugeruje, że taki sen odzwierciedla poczucie winy lub uczucie zazdrości i zemsty. Przyjrzyj się swoim relacjom i uczuciom. Być może wyrządzasz krzywdę bliskim.

znaczenie snu gwałt

Jesteś gwałcicielem

Zadbaj o swoje zdrowie. Sen przestrzega też, że możesz zostać ofiarą niesprawiedliwości. Staraj się zachować ostrożność w tym, co robisz.

Taki sen może wskazywać na silne pragnienie zemsty wobec kogoś, kto Cię skrzywdził. Spróbuj zrównoważyć swoje emocje.

Próba gwałtu

Sen o próbie gwałtu oznacza, że masz wątpliwości co do tego czego pragniesz, zarówno w życiu seksualnym, jak i zawodowym. Próba gwałtu we śnie może również wskazywać na sadystyczne pragnienia, których wstydzisz się ujawnić.

Przyjemność z gwałtu

Niektóre sny można uznać za nieświadome objawienia uczuć, które są tłumione. Jeśli pojawia się w nich seks, mogą wskazywać na jakiś strach, a także na pragnienie, które nie zostało jeszcze spełnione.

Może to być pragnienie władzy lub zdobycia zaufania jakiejś osoby. Znaczeni snu odnosi się również do konieczności obrony przed ludźmi, którzy chcą Ci zaszkodzić. Jeśli to Ty jesteś agresorem sen wskazuje, że w prawdziwym życiu starasz się być pod kontrolą. Jeśli Ty zostałeś skrzywdzony, sen wskazuje na coś przeciwnego.

Jeśli jesteś kobietą, sen odnosi się do strachu przed doświadczaniem nowych sytuacji, które niekoniecznie są związane ze sferą seksualną. Może również odzwierciedlać strach przed byciem w związku lub unikanie fizycznych kontaktów.

Inna interpretacja snu sugeruje, że istnieje prawdopodobieństwo wzrostu pożądania seksualnego, bądź potrzeba zerwania z codzienną monotonią. Być może nadmierne obowiązki lub praca sprawiają, że czujesz potrzebę odczuwania jakiś przyjemności.

Gdy kobieta we śnie jest agresorem może to wskazywać, że czuje złość, np. z powodu zdrady. Sen odzwierciedla również urazy dotyczące osoby atakowanej podczas snu. Różne rodzaje konfliktów mogą być związane z tego typu snem, także chęć zniszczenia czegoś lub wyrządzenia komuś krzywdy.

Jesteś oskarżony o gwałt

Jeśli śnisz, że jesteś oskarżony o gwałt, oznacza to poważne konsekwencje czegoś w życiu kogoś Ci bliskiego. To znak, że pojawią się nieoczekiwane wiadomości, być może pochodzące z intryg i plotek.

Sennik wskazuje, że sen może również odzwierciedlać poczucie winy lub wątpliwości co do czegoś.

Jeśli we śnie, jesteś oskarżony, ale nie winny – oznacza to, że Twoje plany mogą opóźnić się z jakiegoś powodu. Kiedy we śnie udowodnisz swoją niewinność, oznacza to, że przezwyciężysz trudności, które mogą pojawić się w Twoim życiu.

Znaczenie snu: gwałt

 • Widzisz gwałt – będziesz rozczarowany kimś, komu bardzo ufasz
 • Jesteś zgwałcony (jesteś ofiarą gwałtu) – obawiasz się ataku ze strony znanej Ci osoby
 • Jesteś świadkiem gwałtu – czujesz się bezbronny i bezradny
 • Gwałt znajomego – pokonasz silnego przeciwnika
 • Napaść seksualna – masz poczucie winy lub zazdrości
 • Jesteś gwałcicielem – panuj nad emocjami
 • Próba gwałtu – nie wiesz czego chcesz w swoim życiu
 • Przyjemność z gwałtu – chcesz się bronić przed ludźmi, którzy chcą Ci zaszkodzić
 • Jesteś oskarżony o gwałt – pojawią się nieoczekiwane wiadomości

Znaczenie snu gwałt
Znaczenie snu gwałt

Gwałt – sennik mistyczny

 • Kiedy śni Ci się, że widzisz gwałt, jest to znak, iż fatalnie czujesz się w swoim towarzystwie, gdyż ludzie upokarzają Cię, poniżają bądź w jakiś sposób prześladują. Nie poczujesz się lepiej dopóki nie zmienisz otoczenia i nie zerwiesz kontaktów z tymi ludźmi.
 • Jeśli we śnie popełniasz gwałt, jest to dla Ciebie ostrzeżenie przed grożącym Ci niebezpieczeństwem.
 • Gdy jesteś ofiarą gwałtu, jest to pozytywny zwiastun, zapowiadający dla Ciebie szczęście i ogólne powodzenie.
Gwałt
Gwałt
Oceń sennik

1 sen

 1. kasia

Znaczenie snu Gwałt

Opisz swój sen związany z symbolem Gwałt i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen