Handel

Znaczenie snu handel

Znaczenie snu handel

Jeśli śni Ci się, że prowadzisz handel, jest to znak, iż wkrótce zdobędziesz wielki majątek i wszystko to będziesz zawdzięczał wyłącznie swej mądrości i posiadanym umiejętnościom, które będziesz umiał odpowiednio wykorzystać.

Niepomyślność w handlu jest dla Ciebie ostrzeżeniem, byś zachował daleko idącą czujność, gdyż łatwo możesz zniszczyć swoją karierę.

Jeżeli we śnie handlujesz z przyjaciółmi, jest to znak, iż Twoja sytuacja na jawie daleka jest od stabilności i nie czujesz się z tym komfortowo.

Handel rybami to znak, iż czujesz się niepewnie – ogólnie lub w jakiejś sytuacji.

Handel winem to znak, iż w najbliższym czasie spotka Cię jakieś zmartwienie.

Handel zbożem zapowiada dla Ciebie pomyślność na gruncie zawodowym, zwłaszcza jeśli zajmujesz się prowadzeniem własnych interesów.

Handel nową odzieżą to zwiastun strat materialnych, jakich możesz doznać w najbliższym czasie.

Handel odzieżą używaną zapowiada, że padniesz ofiarą czyichś plotek i oszczerstw.

Handel samochodami to znak, iż na jawie masz skłonność do snucia intryg i kombinatorstwa, ale kiedyś Twoja pewność siebie może Cię zawieść i możesz nadziać się na przysłowiowy własny miecz.

Oceń sennik

Znaczenie snu Handel

Opisz swój sen związany z symbolem Handel i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen