Herkules

Znaczenie snu herkules

Znaczenie snu herkules

Jeśli w Twoim śnie pojawia się Herkules, może to oznaczać, iż masz w sobie wiele siły, nie tylko fizycznej, a także odwagi i podświadomie lub całkiem świadomie czujesz w sobie tę moc i potęgę. Jednak symbol ten może tez mieć nieco inne znaczenie i sygnalizować, iż na jawie masz skłonność do ulegania swym pokusom i namiętnościom i powinieneś nauczyć się bardziej nad sobą panować.

Gdy śni Ci się, że jesteś Herkulesem, jest to znak, iż na jawie masz za dużo obowiązków i już czujesz się tym zmęczony i przytłoczony, choć może na razie nie chcesz do siebie dopuścić tej myśli. Potrzebujesz odpoczynku, a przede wszystkim musisz zdjąć ze swych barków zadania ponad siły, jakie na siebie powziąłeś, i odłożyć je przynajmniej na jakiś czas jeśli nie możesz się ich całkowicie zrzec.

Oceń sennik

Znaczenie snu Herkules

Opisz swój sen związany z symbolem Herkules i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen